istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

TÜSİKON MARMARA BÖLGE BAŞKANLIĞINA İŞ DÜNYASININ BAŞARILI İSMİ EMİNE KILIÇ GETİRİLDİ

TÜSİKON MARMARA BÖLGE BAŞKANLIĞINA İŞ DÜNYASININ BAŞARILI İSMİ EMİNE KILIÇ GETİRİLDİ

Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu TÜSİKON ` dan Marmara Bölge Başkanlığında görev değişikliği yapılarak yeni atama gerçekleştirildi.

TÜSİKON Genel Merkezinden Genel Başkan Orhan Beşiktepe bir açıklama yaparak Marmara Bölge Başkanlığında görev değişikliği yapıldığını ve göreve iş insanı Emine Kılıç` ın getirildiğini açıkladı.

Başkan Beşiktepe, Göreve yeni atanan Emine Kılıç ` a başarılar dileyerek Marmara bölgemizin ülke ekonomisinin kalkınmasında önemli paylarından olduğunu ve çok önem verdiğimiz bir bölge olduğunu ifade etti. Bu güzel bölgemizde yeni göreve başlayan Emine Kılıç ile her alanda iyi işler yapılması için çalışmalar yürüteceğiz ifadelerini kullandı.

TÜSİKON Marmara Bölge Başkanlığına getirilen Emine Kılıç, Gönül birliği hareketinin bu kutsal görevinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek görevini layıkı ile yapacağını söyledi.
Emine Kılıç, TÜSİKON olarak Biz, zaferi istiyoruz; biz, zirveyi istiyoruz. Biz, üreticimizin emin ellerde olmasını istiyoruz. Bunun için de sarsılmaz bir birlik halinde el ele vererek, gece gündüz demeden çalışacağız.

Bu görevi bana layık gören Başta Genel Başkanımız Sayın Orhan Beşiktepe ` ye ve yönetime çok teşekkür ediyorum dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir