istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

TÜRKİYE BOKSTA OLİMPİYAT KOTASI 4’E YÜKSELDİ

TÜRKİYE BOKSTA OLİMPİYAT KOTASI 4’E YÜKSELDİ

Fransa’nın başkenti Paris’te devam eden 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kota Müsabakalarında bugün 51 kiloda Buse Naz Çakıroğlu. 60 kiloda Esra Yıldız ve 69 kiloda Busenaz Sürmeneli sıkletlerinde yarı finale yükselerek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları kotası kazandı. Daha önce 52 kiloda Batuhan Çiftçi Olimpiyat Oyunları vizesi almıştı.

Bir 1 kişi, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'Boks_ Busenaz Sürmeneli' den Tokyo Bileti! TEAM TÜRKİYE 1ாാൽ' görseli olabilir

51 kilo çeyrek finalinde ringe çıkan Buse Naz Çakıroğlu, Belaruslu rakibi Yulya Apanasovich’i mağlup ederek yarı finale yükseldi ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları vizesi aldı.

Bir 1 kişi görseli olabilir

60 kilo çeyrek finalinde ringe çıkan Esra Yıldız, Macar rakibi Kata Pribojszki’yi mağlup ederek yarı finale yükseldi ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları vizesi aldı.

Bir 1 kişi görseli olabilir

69 kilo çeyrek finalinde ringe çıkan Busenaz Sürmeneli, Ermeni rakibi Ani Hovsepyan’ı mağlup ederek yarı finale yükseldi ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları vizesi aldı.

Bir 2 kişi, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'OLYMPIC LIVE #Boxing #StrongerTogether ogether S 202' görseli olabilir

Daha önce Tokyo Olimpiyat Oyunlarına katılmayı garantileyen 52 kiloda Batuhan Çiftçi, çeyrek final müsabakasında Romen rakibi Cosmin Petre Girleanu’yu mağlup ederek Avrupa Kota Müsabakalarında yarı finale yükseldi.

Bir 2 kişi, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'OLYMPIC LIVE #Boxing #StrongerTogether OXE PARIS 2021' görseli olabilir

Yarın devam edecek olan 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kota Müsabakaları 8 Haziran Salı günü sona erecek.

KAAN ERALDEMİR -ANKARA

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir