istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Tuluğ Özlü Victoria’s Secret’ın yeni koleksiyonu “Love Cloud”için kamera karşısına geçti

Victoria’s Secret’ın Love Cloud koleksiyonunu serisinin dördüncü videosunda Tuluğ Özlü kameralar karşısına geçti.

Tuluğ Özlü Victoria’s Secret’ın yeni koleksiyonu “Love Cloud”için kamera karşısına geçti

Victoria’s Secret’ın yeni koleksiyonu “Love Cloud” global tanıtımı için birbirinden farklı yaşlarda, kültürlerde, mesleklerde on sekiz kadın ile birlikte bir projeye imza atarak markanın tüm kadınları kucaklama, kutlama ve her zaman destekleme konusundaki kararlılığına dikkat çekmişti. Victoria’s Secret’ın özgürlüğü, öz güveni ve rahatlığı ön planda tutan Love Cloud koleksiyonunun Türkiye ayağındaki tanıtımı için hayata geçirilen projenin dördüncü videosu bugün dijital platformlarda yayınlandı.

 

Dijital video serisinin ilkinde başarılı Oyuncu Esra Bilgiç, ikincisinde Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul ve üçüncüsünde Dünya Tekvando Şampiyonu Zeliha Ağrıs yer almıştı. Serinin dördüncü videosunda ise “Umarım Annem Dinlemez” podcast serisi ile özgürce konuşmanın önemine dikkat çeken Sanat Yönetmeni Tuluğ Özlü yer aldı. Videoda kendisinden ilham alan kadınlardan güç aldığını belirten Tuluğ Özlü, özgürce konuşmanın ise ruhunu hafiflettiğinden bahsetti. Ağzından dökülen her bir kelime kadar giydiklerinde de özgür olmayı savunan Özlü, giydiği parçaların konforlu olmasına önem verdiğinin altını çizdi. Love Cloud Koleksiyonundan 5 farklı sütyen modeli deneyimlerken “Önden Kopçalı Sütyen”i favorisi olarak çekimde tercih etti.

 

“…Tercih ettiğim her şey özeldir, tıpkı ağzımdan dökülen, bana ait cümleler gibi. İlhamını bulutların hafifliğinde alan Victoria’s Secret Love Cloud koleksiyonu da işte bu özeller arasında.”

Tuluğ Özlü

“Umarım Annem Dinlemez” Podcast Serisi Kurucusu ve Sanat Yönetmeni

 

Victoria’s Secret Türkiye için Love Cloud projesinde kamera karışına geçen Tuluğ Özlü “Biz kadınlar özgürce konuşmak, giyinmek ve savunmak için güçlerimizi birleştirmeye, birbirimizden ilham almaya devam etmeliyiz. Bunu destekleyen bu projede birbirinden başarılı kadınlarla bir arada yer almaktan mutluluk duyuyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir