istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Tülnaz Seyhan’dan Dünya Kadınlar Günü mesajı

Tülnaz Seyhan’dan Dünya Kadınlar Günü mesajı

Başarılı bestekar ve yorumcu Tülnaz Seyhan “Dünyanın yarısı kadınlardan, diğer yarısı da onların dünyaya getirdiklerinen oluşur” dedi…

Son dönemlerin başarılı bestecisi ve yorumcusu Tülnaz Seyhan yaptığı çalışmalar ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Tülnaz Seyhan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında yaptığı açıklamada “Dünyanın en güzel şarkıları, şiirleri, tabloları yani ne kadar güzel şey varsa hep kadınlar için yapılmıştır. Kadın gerçek sevene ve sevdiğine adeta bir köle olur. Annedir ama yeri geldiğinde baba olmasını da bilir. Kadın içindeki enerjisi bitmeyen bir çocuktur. Kadın güçlüdür. Çünkü kadına o gücü Allah vermiştir.” ifadelerini kullandı.

Başarılı sanatçı Tülnaz Seyhan son günlerde ülkemizde hızla artan kadına şiddet konusuna değinerek “ Devlet büyüklerimizin kadına şiddet konusunda radikal yaptırımlar yapması gerekiyor. Eşinden şiddet gören kadınlar için devletimiz tüm imkanlarını seferber etmelidir. Daha fazla sığınma evi, daha fazla iş imkanları sağlanarak bu kadınlarımızın hem güvenliğini hem kendi ayakları üstüne basabilmeleri için destekler sağlanmalı. Tabi ki bizlerde birey olarak şiddet mağduru kadınlar için elimizden ne geliyorsa yaparak bu taşın altına elimizi koymalı ve maddi ve manevi olarak onların yanında olmamız gerekir” dedi.

Bir sanatçı olarak ilerleyen günlerde şiddet mağduru kadınlar için yapılacak tüm etkinliklere büyük bir mutlulukla katılacağını ifade eden Seyhan “Unutulmamalıdır ki, kadına şiddet uygulayan herkes bir anne tarafından dünyaya getirilmiş ve büyütülmüştür. Ve ‘Cennet annelerin ayakları altındadır” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir