istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

TRT Ortak Yapımı ‘Rafadan Tayfa: Hayrimatör’ Filmi 29 Aralık’ta Vizyona Giriyor

TRT ortak yapımı “Rafadan Tayfa: Hayrimatör” filmi vizyona girmek için gün sayıyor. Sevilen kahramanlar Hayri, Kamil, Akın, Sevim, Hale ve Mert'in geçmişin ve geleceğin tam ortasında "dev" bir maceraya hazırlanmalarını konu alan film, 29 Aralık’ta minik izleyicileriyle buluşacak.

TRT Ortak Yapımı ‘Rafadan Tayfa: Hayrimatör’ Filmi 29 Aralık’ta Vizyona Giriyor

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Rafadan Tayfa’nın dördüncü filmi “Rafadan Tayfa: Hayrimatör” minik izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. TRT ortak yapımı filmin vizyona gireceği haberini sosyal medya hesabından paylaşan TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, şu ifadeleri kullandı:

 

“Büyük küçük herkesin TRT Çocuk’ta severek izlediği Rafadan Tayfa, beyaz perde için bir kez daha gün sayıyor. Hayri ve dostlarının yeni hikâyesinde birbirinden güzel sürprizler sizi bekliyor. TRT ortak yapımı ‘Rafadan Tayfa: Hayrimatör’ 29 Aralık’ta sinemalarda!”

 

Rafadan Tayfa’nın son macerasını aktaracak olan filmin yönetmenliğini serinin diğer üç filmini de yönetmiş olan İsmail Fidan üstleniyor. Fidan aynı zamanda filmin müziklerine de imza attı. Yapımın senaryosunu ise Arzu Yurtseven kaleme aldı.

 

Filmin konusu:

Uzaya çıkan en genç insan olarak oldukça popüler olan Hayri’nin “Yüzyılın İcadı” olarak tanıttığı ve mühendislik harikası olarak tasarladığı “Hayrimatör”, Zobi’nin de desteğiyle çalıştırılır; ancak bu kez de kötüler devreye girecektir. İcadın kötülerin ele geçirmesi halinde, tüm dünya büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır. Hayri, Kamil, Akın, Sevim, Hale ve Mert’i bu kez hiç olmadığı kadar zorlu bir görev beklemektedir.

 

TRT ortak yapımı “Rafadan Tayfa: Hayrimatör”, 29 Aralık’ta sinemalarda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir