istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Tozkoparan İskender’de Mangala karşılaşmasını hangi takım kazanacak?

Tozkoparan İskender’de Mangala karşılaşmasını hangi takım kazanacak?

TRT 1’in sevilen dizisi Tozkoparan İskender, otuz yedinci bölümüyle 30 Ocak Pazar günü saat 17.00’de ekranlara geliyor.

Sıra dışı ve macera dolu hikâyesiyle çocuklar ve onlarla birlikte ailelerinde severek izlediği Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde neler olacak:

Okçuluk müsabakasını kaybetmeleri ve hilelerinin açığa çıkmasıyla birlikte Cenk baygınlık geçirir. Hileden haberleri olmadığını öne süren Pençe takımı, İskender’i ve Mavi Ay’ı haksız yere Cenk’in üzerine gitmekle suçlar. Asya hesap sormak için Ceren’in peşine düşerken, Elif baygınlık geçiren Cenk ile özel olarak ilgilenir. Salih hoca, Mavi Ay’ı mangala karşılaşmasına hazırlarken oyunun inceliklerini öğretir. Turnuvada Arda ve Emir, Asya ve Pelin, Sinan ve Bora, Elif ve Ceren eşleşirken, takım kaptanları İskender ve Cenk karşı karşıya gelir. Diğer yandan Haluk ve Efsun, gizli kamera görüntülerinde Zamanbozan kitabını görünce, kitabı çalmak için harekete geçer. Efsun kitabı çalmak için Rüya Kitap & Kafe’nin önüne geldiğinde bir anda Elif ve Asya ile yüz yüze gelir. Elif ve Asya’nın henüz farkında olmadığı şey, arkalarında da Cenk’in çoktan yerini almış olmasıdır.

Cenk neden baygınlık geçirdi? Pençe takımı suçu Ceren’in üstüne atıp kurtulabilecek mi? Mangala karşılaşmasını hangi takım kazanacak? İskender, Elif ve Asya’nın büyük bir tehlike altında olduğunu fark edebilecek mi?

Tüm bu soruların yanıtı ve daha fazlasıyla Tozkoparan İskender, yeni bölümüyle 30 Ocak Pazar günü saat 17.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir