istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Teşkilat dizisi bu hafta 87.bölümüyle ekranlarda olacak

Teşkilat dizisi bu hafta 87.bölümüyle ekranlarda olacak

TRT 1’de yayınlanan, milyonları ekran başına kilitleyen ‘Teşkilat’ 10 Aralık Pazar akşamı seksen yedinci bölümüyle ekranlara gelecek.

 

Teşkilat’ın yeni bölümünde neler olacak                                                      

Anton’un hain planı ile kapana kısılan ekibin yardımına Ömer yetişmeye çalışır. Düşman zaten tehlikede olan ekibi daha da zor duruma düşürmeye çalışır. Ancak unuttukları şey, karşılarındaki kişinin Ömer Atmaca olduğudur.

 

Ömer, Anton ile sahada kozlarını paylaşırken Skarlet, Çetin’i kullanarak Neslihan’a yakın durmaya çalışır. Şirket planlarının kusursuzluğundan her ne kadar emin olsa da Ömer ve ekibi düşmanların kurduğu oyunu bozacaktır. Bu yolda kendilerini veya birbirlerini feda etmeleri gerekse bile…

 

‘Teşkilat’, yeni bölümüyle pazar akşamı TRT 1’de.

 

“TEŞKİLAT” KÜNYE

Yapım                : TIMS&B Productions

Yapımcı                           : Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yönetmen                      : Burak Arlıel

Senaryo                          : Teşkilat Yazı Grubu

Oyuncular                      : Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), İlker Kızmaz (Gökhan Kargı), Ceyhun Mengiroğlu (Cihangir Erdemsoy), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç (Sena), Ebru Şam (Scarlett), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir