istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

TARIMKON GENEL BAŞKANI HAKAN YÜKSEL`İN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

TARIMKON GENEL BAŞKANI HAKAN YÜKSEL`İN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (TARIMKON ) Genel Başkanı Hakan YÜKSEL, “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Öğretmenliğin insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleği olduğuna dikkat çeken TARIMKON Genel Başkanı Hakan YÜKSEL, “Öğretmenlerimiz, ülkemizi gelecekte yeni ufuklara taşıyacak olan çocuklarımızı her türlü bilgi ve beceri ile donatan kutsal bir mesleğin mensuplarıdır.

Toplumun aydınlık geleceğini eğitimle inşa eden, nesillere bilgiyi, ahlâkı, davranış biçimini saygıyla ve sevgiyle, sabırla nakış nakış işleyen en büyük değerlerimiz öğretmenlerimizdir.

Atatürk’ün de dediği gibi yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Hayatımızda başarılı olduğumuz her alanda öğretmenlerimizin emeği vardır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu kutsal görevi yerine getirirken şehit düşen ve hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi saygıyla, minnet ve rahmetle anıyor; sevgi, emek ve özveri ile yeni nesillere yol gösteren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir