istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı

Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı

İçişler Bakanı Süleyman Soylu Twitter’da yaptığı bir paylaşımla vali ve kaymakamlarıma militan diyen Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vali ve kaymakamlar için kullandığı militan sözü sonrasında Twitter’da attığı bir tweet ile sert tepki gösterdi.

İçişleri Bakanı Soylu attığı tweette ;

“PKK terör örgütünden tutuklanan belediye meclis üyeleri militan değil, birlikte hareket ettiğiniz Kandil’in partisinin teşkilatlarını elebaşının posterleriyle süsleyenler militan değil ancak terörle, uyuşturucuyla, her türlü suçla mücadele eden, şehirlerine, yaşayanlarına kendini adayan vali ve kaymakamlarımız militan. Kılıçdaroğlu’nun derdi belli, ‘militanlarıma dokunma.’ Dokunacağız.

Bu tek parti döneminin sabıkalıları hakkında Bakanlık olarak adliyeye verdiğimiz suç duyurusunun suretini de militan denilerek hakaret edilen valilerimize bilgi olarak gönderdik. Tarihin en başarısız bürokratı da olan Kemal Kılıçdaroğlu, genelge diyerek yine bilgisizliğin ve cehaletin altına imza attı. Vali ve kaymakamlarımıza ‘militan’ diyen Kemal Kılıçdaroğlu’na da ayrıca suç duyurusunda bulunacağız. Sayın Kılıçdaroğlu’nun dostlarına tavsiyem, tedaviye ikna edilmesidir.” ifadelerini takipçileri ve kamuoyu ile paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir