istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

PROF.HENRY ABDO KOLLARI SIVADI

PROF.HENRY ABDO KOLLARI SIVADI

Bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla sıkça isminden söz ettiren dünyaca ünlü Prof. Dr. Henry Abdo, çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

Açıklama yok.

DUYULDUĞU GİBİ BİR DERGİ PROJESİ PLANLIYORSUNUZ; BUNU BİLMEK İÇİN BİRAZ ŞIMARTABİLİR MİYİZ?

Evet, Amerikan Avrupa Üniversitesi ve ünlü uluslararası ve küresel akademisyenlerin, yani Titanyum’un Sermaye kurulunun bileşenlerinin işbirliğiyle özel, ekonomik, finansal ve eğitici bir dergi planlıyoruz. Bu dergi, İngilizcenin yanı sıra Rusça, Türkçe, İspanyolca ve Makedonca olarak küresel bir dil olarak yayınlanacaktır. Dergi, uluslararası bir kurumsal izleyici kitlesi için dünyanın dört bir yanından günün temel finansal hikayelerini yorumlamaya ve tartışmaya kararlı olacaktır. İkincisi, finansal ve ekonomik kararlarını temel almak için birinci sınıf akademisyenlerin ve saha uzmanlarının görüşlerini ve tartışmalarını kullanacaktır. Finans haberleri, birleşme ve satın almalar, bankacılık, tüketici endeksleri ve duygu araştırmaları gibi. Bu derginin Titanium Capital yatırımcılarına ve ortaklarına eşlik edeceğini ve tüccarların ve işadamlarının görüşleri ve akademik akademisyenlerin ve araştırmacıların analizi ve çalışmaları için bir platform olarak hizmet edeceğini umuyoruz.

Açıklama yok.

HÂLÂ MUHTAÇLARA YARDIM EDİYOR MUSUNUZ, BU BASİT HAYIRSEVER EYLEMLERDEN SİSTEMATİK BİR HAYIR KURUMUNA DÖNÜŞECEK Mİ?
İhtiyaç sahiplerine yardım etmenin her insanın görevi olduğuna inanıyorum, benim için temel motivasyon bu ve hayatta kaldığım sürece kalacağım, ebeveynlerimden, dinimden, felsefemden ve bir dizi değerden biriktirdiğim inanç ve normlardan kaynaklanıyor. Bunlar, bu gerçekleştiğinde aldığım gülümsemeler ve olumlu geri bildirimlerle sürekli olarak keskinleşiyor. Bağımlılık yapar… Yönüm, sınırlarımı genişletme ve daha fazla ihtiyaca hizmet etme kabiliyetimi artırabilmektir. Titanium, Misyon beyannamesine göre sürekli olarak özel ihtiyaçları olan insanlara yardım eden dernekler ve yetimhaneler ile mutabakat zaptı imzalama sürecindedir. Ayrıca Avrupa Amerikan Üniversitesi öğrencilerle çok şey yapıyor; mali yardımlar ve burslar… Ve şahsen, sürekli dikey bir hareket içindeyim ve yönün her zaman yukarı doğru olmasını umuyor ve dua ediyorum. Tanrı hayallerimi ve görevimi gerçekleştirmeme yardım etsin.

AFRİKA’DAKİ VEYA AFRİKA’DAKİ BAZI EYLEMLERDEN BAHSETTİĞİNİZİ DUYDUK. BU KONUDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİR KONUMDA MIYIZ?

Projenin adı Afrika gıda Sepeti Federasyonu (AFBF). İnsanlığın beşiği her zaman aşırı yoksulluk ve açlığın dönen dalgalarına tanık olur. Kıta, çoğu sömürülmemiş ekilebilir, verimli topraklarla doludur. Buna, tarımda uzun yıllara dayanan deneyime sahip ucuz ve bilgili bir işgücü ekleyebilirsiniz. Ayrıca, hava çok elverişli ve tarımsal elverişli unsurların çoğu yerinde… Bu nedenle yerli topluluklar, bir birlik yaratmada öncülük etmek için inisiyatif aldı. Kendi kendine yeterlilik ve açlığın ortadan kaldırılması çabalarına öncülük etmeyi amaçlayan Afrika ülkelerinin, projeyi siyasetin inceliklerinden biraz uzaklaştırmak ve egemenlikle ilgili kritik konuları ihlal etmemek için, projeyi planlayacak, organize edecek, bütçeleyecek, finanse edecek ve işletecek organize bir uluslarüstü ve sivil toplum örgütüne umutsuzca ihtiyaç duyuyordu. Birçok görev yapılıyor, uygun süreçte ve yapılması gereken çok şey var… İş ve görevler canavarca, vicdan ve amaç açık ve sürüş sürekli olarak hızlanıyor ve yakıtla besleniyor. Projenin ilerlemesini zamanında size bildireceğiz. Sadece bu fikri değil, aynı zamanda umutları ve sonuçları da seveceksiniz… Gıda sepeti dışında, Amerikan Avrupa Üniversitesi’nin Sudan, Mısır, Libya ve birçok Afrika ülkesine doğru genişlemesini müzakere ediyoruz. Ayrıca, öğrencilere rehberlik etmek ve AUE’YE ulaşmalarına ve eğitim yolculuğuna başlamalarına yardımcı olmak için ajanslarla temsilcilik imzalıyoruz. Kongo, Zaire’deki ajanslar ve diğerleri şu anda sözleşmeli ve tamamen çalışıyor. Eğitim nihai bir kolaylaştırıcıdır ve Amerikan Avrupa Üniversitesi daha parlak ve ışıklı bir yarın için doğru bir seçimdir.

Açıklama yok.

KÜRESEL KOŞU TEMPONUZ SİZİ YORMADI MI? O KADAR SIKI ÇALIŞMAKTAN YORULMADINIZ MI?

Sıkı çalışma deneyimlediğim kadarıyla her zaman buna değer. Her zaman gerçekten istediğiniz şeyi başaramayabilirsiniz, ancak uzun vadede, yolculuğunuz sırasında öğrendiğiniz şeylerin zaferden veya başarının kendisinden çok daha önemli olduğunu fark edeceksiniz. Büyüyen bir meydan okuma ve heyecandan çalışma bağımlısı oldum. Ve hedefler beni gittikçe daha fazla sürüklüyor. Yorgun değilim, asla yorulmadım. Armageddon’dan sonra ve Tanrı’nın yeryüzündeki Krallığı sırasında güzelce dinleneceğiz. Kendimizi çok çalışmaya verdiğimizde önemli yaşam dersleri öğreniriz: kararlılık, dikkat, sorumluluk, problem çözme ve özdenetim… Bu dersler de bize eğlence, sağlık, ilişkiler gibi diğer alanlarda hizmet eder ve hobiler vb. Bazen vücudum bana fiziksel sınırlarımı aştığımı söylüyor ama ara vermek yok, kilo aldım… Ama seçtiğim hayat bu. Ve Tanrı’nın şimdiki ve gelecek nesillere yardım edecek birçok aracından biri olmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.

Açıklama yok.

SON OLARAK, POZİSYONLARINIZI NEYE BORÇLU OLDUĞUNUZA VE CEVABI BAŞARI TANIMINIZI KUCAKLAYACAK ŞEKİLDE GENİŞLETEBİLİR MİSİNİZ?

Konumumu Tanrı’ya borçluyum, ilahi bilgelik kişinin Tanrı tarafından verilen yetenekleri üçe katlamasına yardımcı olur. Bununla birlikte, arkadaşlarımın ve topluluğumun desteğini, ayrıca ebeveynlerime borçlu olduğum ilk tohumları ve yetiştirmeyi inkar etmiyorum. Sizi temin ederim ki araştırdığınız bu konum ufka doğru küçük bir adımdan başka bir şey değil! Başarı, belirli bir süre ve belirli bir parametre dahilinde bir eylemin gerçekleştirilmesi anlamına gelir. Kendimle bile sürekli rekabet ediyorum. Yeni benlik, eskisini yenmek için sürekli gelişir. Takımım benden önce hissettiğinde başarılı oluyorum. Topluluğuma damlarken, her zaman kapımın dışında düşünüyorum. Ve ben her zaman olacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir