istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

ÖZGÜVEN GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER DAĞLI `DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

ÖZGÜVEN GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER DAĞLI `DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Özgüven Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dağlı, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Dağlı mesajında, sağlıklı bir birey olarak hayata devam edebilmenin yolunun anne, baba sevgisi ve şefkatini tam anlamıyla hissedebilmekle mümkün olduğunu kaydetti.

Her ailede gölgesinde huzur bulunan, ailenin temel direği ve koruyucusu babalar olduğunu belirten Başkan Dağlı, şunları kaydetti:

“Aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında da önemli bir rol üstlenmektedir. Ailesi için her türlü fedakârlığa göğüs geren, ailesinin mutluluğu için gece gündüz çalışan, geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan babalar, saygı ve sevgiyi fazlasıyla hak etmektedirler. Elimizden tutan, bizlere yol gösteren, şefkatin ve güvenin sembolü babalar, sırtımızı güvenle yasladığımız en büyük dayanağımızdır.

Üzerimizde sonsuz emekleri olan anne ve babalarımızın rızasını kazanmak, gönüllerini hoş tutmak, saygı, sevgi, hürmet ve vefayı eksik etmemek bizlere düşen en büyük görevdir. Başta bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerin babaları olmak üzere, hayatın her anında varlıklarıyla evlatlarına en büyük güç olan, şefkatli ellerini omuzlarımızda her daim hissettiğimiz tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum.”

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir