istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Nurdan Ketizmen Simya Meyhane’de unutulmaz dakikalara imza attı

Nurdan Ketizmen Simya Meyhane’de unutulmaz dakikalara imza attı

Son dönemin hızlı çıkış yapan sanatçılarından biri olan Nurdan Ketizmen geçtiğimiz hafta sonu Bahçeşehir Simya Meyhane’de sahne aldı. Gecede sevilen şarkılarını arka arkaya söyleyen Nurdan Ketizmen misafirlerinin istek parçalarını kırmayarak birlikte seslendirerek Simya Meyhaye’ye kendisini izlemeye gelen konuklarına keyifli dakikalar yaşattı.

Genç sanatçı Nurdan Ketizmen sahne almadan önce yaptığı basın çalışmasında “Uzun yıllardır müzikle iç içeyim ve son yıllarda profesyonel olarak müzik yapmaktayım. Kısa bir süre sonra yeni bir proje ile müzikseverlerle buluşmak için çalışmalarıma devam ediyorum. Bu çalışma için Türkiye’nin sevilen sanatçıları olan Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut gibi isimlerle bomba gibi bir çalışmayla geliyorum.  Müzik evrenseldir ve ülkemiz içinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Bugüne kadar hep iyi işlere imza attım ve atmaya da devam edeceğim. Müziği sevin ama önce kendinizi sevin. Kendisini sevemeyen zaten başka bir şeyi sevemez” dedi.

Yaşanan Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşa değinen Nurdan Ketizmen “Ulu önder Atatürk’ün de dediği gibi ‘Yurtta Sulh, Cihanda Sulh’ . Bir sanatçı olarak tabi ki savaşa her zaman karşıyım ve olmaya da devam edeceğim. Umarım bu kabus dolu günler kısa sürede sona erer ve tüm dünya huzur ve barış içinde yaşar” diyerek duygularını ifade etti.

GECEDEN KARELER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir