istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Nilgün Bingöl son günlerin YouTube’daki en popüler influencerı oldu

Nilgün Bingöl son günlerin YouTube’daki en popüler influencerı oldu

Nilgün Bingöl YouTube’da paylaştığı videolarla sosyal medyanın en ilgi çeken isimlerinden birisi olmaya aday gözüküyor…

2001 Dünya Güzellik Yarışmasında 3.’üncü olarak ülkemizi gururlandıran, 2004 yılının da Türkiye Süper Modeli seçilen Nilgün Bingöl son günlerde en çok ilgi gören bir influencerı oldu.

Podyumların, dizilerin ve reklamların aranılan yıldızlarından biri olan Nilgün Bingöl YouTube’da açtığı İlknur Bingöl İle Hayata Dair Her Şey adlı kanalında birbirinden ilgin ve geniş yelpazeli içerikleri ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı.

Nilgün Bingöl YouTube’da kendi sayfasında aynı zamanda sosyal konulara da yer verirken geçtiğimiz günlerde otizm rahatsızlığı hakkında yaptığı paylaşımlarla duyarlılığını gösterirken aynı zamanda takipçilerini de otizm rahatsızlığı hakkında bilinçlendirdi.

Çektiği videolarla Nilgün Bingöl kimi zaman halkın dış sesi olurken, kimi zaman yaptığı mini defilelerle özellikle bayan takipçilerini 2021 yılının moda trendlerini tanıtırken çektiği tüm videolarına adeta bir TV programı formatında takipçilerine sunuyor.

Ünlü ismin YouTube kanalında kelimenin tam anlamıyla ne ararsanız bulabilirsiniz. Modadan, sağlığa, sağlıktan teknolojiye, tanınmış isimlerle röportajlara kadar geniş bir yelpazeyi takipçileri ile paylaşan Nilgün Bingöl amacının kendisini takip eden sosyal medya kullanıcılarına hem eğlenceli dakikalar sunmak hem bilgilendirmek olduğunu ifade etti.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir