istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Muhteşem Bir Lezzete Kapı Açan Muhteşem Bir Çift: Aylin ve Ali ORHAN Çifti

Muhteşem Bir Lezzete Kapı Açan Muhteşem Bir Çift: Aylin ve Ali ORHAN Çifti

Tire’de bir lezzet, Ali’s Burger...

Bugün İzmir Tire’de küçük, oldukça şirin bir hamburgerci keşfettim. Tattığım lezzet şimdilik bir kenara, sahipleri olan Aylin ve Ali çiftinin samimiyeti ve müşterilere karşı olan misafirperverliklerinin o butik işletmeye kattığı enerjinin lezzetine paha biçilemez.

Ali Tireli, Aylin ise Giresunlu konservatuar mezunu bir müzik öğretmeni. Gencecik, pırıl pırıl girişimci bir çift. İstanbul’da yaşarken ani bir kararla Tire’ye yerleşip bir burger salonu açma kararı alıyorlar ve 2021 mart ayında “Ali’s Burger” müşterilerine hizmet vermeye başlıyor.

Butik işletme olmasından mıdır, yoksa işletmeci çiftin güler yüzünden midir bilmiyorum, en güzel hamburgeri orada tattığımı belirtebilirim.

Bundan böyle hamburger değil, Ali’s Burger diyeceksiniz!

Burgerlerin günlük imalat ve kendi üretimleri olması sağlığa zararlı ibaresini ortadan kaldırdığı gibi, sevgi katılarak yapılan her yiyecek gibi farkını ortaya koyuyor. Müdavimi olmamak mümkün değil.

Aynı zamanda tarihi bir hanın altında bulunan şirin işletmeyi ziyaret edenler, o tarihi de görmüş, solumuş ve ziyaret etmiş oluyorlar.

Tireliler ve Tire’ye yolu düşenler, Ali’s Burger’i ziyaret etmeli ve hem o lezzetle hem de o dünya tatlısı çiftle mutlaka tanışmalılar. Gitmezseniz çok şey kaçırabilirsiniz, bizden söylemesi.

Haber: Gülcan PANDORA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir