istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Mavi Güç, hızlı ve kalıcı etkisiyle yeni yıl temizliğinin kahramanı olacak

Mavi Güç, hızlı ve kalıcı etkisiyle yeni yıl temizliğinin kahramanı olacak

Yeni yıla tertemiz bir başlangıç

Asperox’un yüzeylerin temizliği için özel olarak geliştirdiği Mavi Güç, hızlı ve kalıcı etkisiyle yeni yıl temizliğinin kahramanı olacak.

Piyasaya çıktıktan çok kısa bir süre sonra Sarı Güç ile Türkiye’nin en çok tercih edilen sprey temizlik markası olan Asperox, bu kez de yeni formülü Mavi Güç ile mutfak ve banyoların en büyük derdi olan kirecin ve pasın önüne geçiyor. “Ultra Kireç Pas Sökücü Mavi Güç” sayesinde en derin paslarda bile birden fazla temizlik ürünü kullanmak ve temizliğe saatler harcamak gerekmiyor. Asperox, duş kabinlerinde, mutfak ve banyo bataryalarında, duş başlığı gibi metal yüzeylerde su lekelerinin, kirecin ve sabun kalıntılarını en hızlı şekilde çıkarıyor. Cam, seramik, plastik, krom, armatür ve temizliği en zorlu yüzeylerden olan inox yüzeylerde dahi kararma ve iz yapmadan, ekstra parlaklık sağlıyor. Duş kabini ve ayna gibi yüzeylerdeki buğulanma ise Mavi Güç ile dert olmaktan çıkıyor.

Asperox Mavi Güç, hızlı ve kalıcı etkisiyle yeni yılda temizliğe daha az, kendine daha fazla zaman ayırmak isteyenlerin favorisi olacak.

Not: Görselleri yüksek çözünürlüklü olarak indirmek için üstüne tıklayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir