istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Kuba Dragos’ta Tuğba Özay gözlere ve kulaklara hitap etti

Kuba Dragos’ta Tuğba Özay gözlere ve kulaklara hitap etti

 

İstanbul’un gözde eğlence mekanlarından biri olan ver her hafta birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlayan Kuba Dragos’ta geçtiğimiz günlerde Tuğba Özay sahne aldı.

Program öncesinde basın mensupları ünlü sanatçı Tuğba Özay’ın yeni yaşını kutlarken Tuğba Özay program öncesi yaptığı kısa açıklamada “Çok heyecanlı ve çok mutluyum. Yeni yaşımı sahnede misafirlerimizle birlikte kutlamanın verdiği bir heyecan bu. Bu gece için İstanbul’un dışından bir çok dostum ve arkadaşımla birlikte hayranlarımda benimle birlikte yeni yaşımı kutlamak ve beni desteklemek için Kuba Dragos’a gelmişler. Ve bunların hiç birisinden haberdar değildim. Sahneye çıkmama az bir zaman kala bunları öğrenince heyecanım daha da arttı. Tüm bunların yanında son dönemlerin en gözde eğlence mekanları arasına girmeyi başarmış olan Kuba Dragos’ta sahne almanın heyecanını da ekleyince artık söylenecek söz kalmıyor. Ekibim ve arkadaşlarım yaş günümde sahne alacağımı söylediklerinde kendilerine yaş günümde sahne mi olur demiştim?. Ama tabi ki onların planları başkaymış ve son dakikada bunu öğrendim.” diyerek duygularını dile getirdi.

Tuğba Özay yaklaşık 2,5 saar sahnede kalırken ünlü sanatçının şarkılarına kendisini izlemeye gelen konukları eşlik ederken Kuba Dragos sahnesinde unutulmaz dakikalar yaşadılar.

Program sonrasında Kuba Dragos sahnesi işletmecisi Nejat Alır “Anadolu yakasında ünlü sanatçılara sahne aldırmanın zor olacağını bana söylediklerinde,  bende dostlarıma ben sadece Anadolu yakasının değil İstanbul genelinin en gözde eğlence mekanlarından biri olmayı hedeflediğimi ve her hafta birbirinden ünlü isimleri ağırlayacağımı söylediğimde bazı dostlarım dudak bükmüşlerdi. Açıldığımız ilk günden beri Türkiye’nin büyük sanatçılarını ağırlamaya başladık ve bu gece de Tuğba Özay tekrar bizlerle beraber oldu” dedi.

GECEDEN KARELER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir