istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Kuba Dragos ünlü türkücü Mahmut Tuncer’i sahnesinde ağırladı

Kuba Dragos ünlü türkücü Mahmut Tuncer’i sahnesinde ağırladı

Kuba Dragos Türk Halk Müziğinin duayen sanatçılarından birisi olan ünlü türkücü Mahmut Tuncer’i konuk etti.

Kuba Dragos’ta düzenlenen sıra gecesinde sahne alan ünlü türkücü Tuncer, “İstanbul’un Anadolu yakasında ilk kez bu tarz bir gecede sahne aldığını ifade ederken, önümüzdeki günlerde yeni projelerin müjdesini verirken dijital platformda önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak olan “Baba Dayı” adlı dizi ile sevenleri ve hayranlarıyla buluşmanın heyecanını yaşadığını” ifade etti.

Mahmut Tuncer’in Kuba Dragos’taki sahnesini izlemek için yurt dışından gelen konukların olduğu öğrenilirken ünlü türkücüyü bu gecesinde sanatçı dostu Murat Mermer’de yalnız bırakmazken gece boyunca birbirinden çok sevilen türkülerini kendisini izlemeye gelen konuklara söylerken, unutulmaz dakikalar yaşattı.

Kuba Dragos işletmecisi Nejat Alır “Türkiye’nin duayen sanatçılarından birisi olan Mahmut Tuncer’i sanat hayatı boyunca ilk kez İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir eğlence mekanında ağırlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gösteriyor ki İstanbul’da eğlence sadece Avrupa yakasında değil, Anadolu yakasında da yaşanılabilinir. Bunu istemek yeterlidir. İlerleyen günlerde birbirinden ünlü isimleri sahnemizde ağırlayacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir