istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Kuba Dragos sahnesi Taverna müziğin duayen ismi Arif Susam’ı ağırladı

Kuba Dragos sahnesi Taverna müziğin duayen ismi Arif Susam’ı ağırladı

Son dönemlerde sahnesinde ağırladığı sanatçılarla gece ve eğlence hayatında İstanbul’un Anadolu yakasında ünlü isimlerin sahne alabileceğini gösteren Kuba Dragos bu hafta da Taverna müziğinin dört yapraklı yoncasından biri olan Arif Susam’ı ağırladı.

Arif Susam program öncesi yaptığı kısa açıklamada “Sevenlerim yıllardır hep aynı çizgide beni takip ederler. Evet beyler bayanlar, Kuba Dragos’a hoş geldiniz. Programıma başlamadan önce hepinize sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum. Sahnem yaklaşık 2,5, 3 saat sürüyor ve yıllardır böyle geldi ve böyle gidecek. İstanbul’un Anadolu yakasında böyle bir sahnenin olması ve seçkin sanatçıları ağırlaması büyük bir başarıdır. Artık İstanbul’un gece ve eğlence hayatı yavaş yavaş Anadolu yakasına doğru kaymaya başladı” dedi.

Kuba Dragos, Arif Susam’ın sahne aldığı gece büyük bir izdiham yaşarken, geceye gelen misafirler unutulmaz saatler geçirdi.

Gece sonrası kısa bir açıklama yapan Kuba Dragos işletmecisi Nejat Alır “Biz Anadolu yakasına ünlü sanatçılarımızı sahnemizde ağırlayacağımızı açıkladığımızda birçok kişi bize inanmamıştı. Ama herkese inat Ahmet Selçuk İlkan, İnci Mercan, Tuğba Özay ve Mahmut Tuncer gibi Türkiye’nin çok değerli isimlerini sahnemizde ağırladık. Bugün de Taverna müziğinin duayen sanatçısı Arif Susam bizle oldu. İlerleyen günlerde misafirlerimize yeni sürprizlerimiz olacak. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir