istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Kızılay online doktor uygulamasına start verdi

Kızılay online doktor uygulamasına start verdi

Kızılay Sağlık Grubu hastanelerinde ve tıp merkezlerinde görev yapan doktorlar ile hastaları BulutKlinik’in sağladığı altyapı ile bir araya getirecek.

Kızılay’a bağlı Tıp Merkezleri ve Hastanelerde sağlık hizmeti verilmesinde toplumun tüm kesimlerine ulaşmak ve toplumdan gelen taleplere cevap verebilecek yapıyı sağlamak, sağlıktaki gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak amacıyla hizmet veren Kızılay Sağlık Grubu, hastaların doktorlara erişimini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen ve bulut tabanlı sağlık platformu olan BulutKlinik ile gerçekleştirdiği işbirliği ile ülkemizin her köşesindeki vatandaşlarımızın Kızılay Sağlık Grubu’na bağlı hastane ve tıp merkezlerinden hizmet almasını sağlamış olacak.

Sağlık Bakanlığı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı gibi kurumlar nezdinde akreditasyonlarını tamamlamış olarak hizmet vermekte olan BulutKlinik,  özellikle pandemi sürecinde hastalara, bilgisayar, tablet ya da cep telefonları üzerinden doktorlarla online görüntülü görüşme yapabilme, tetkiklerini doktorlara yorumlatabilme imkanı sunarak önemli bir hizmete imza attı.

Kullandığı tıbbi donanım ve eğitimli personel ile hastaların kendini güvende hissedebileceği, hasta haklarına saygılı bir ortamda, bilgili, güler yüzlü, özveri ile çalışan kadrosuyla; kaliteden ödün vermeden, modern teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hasta-çalışan memnuniyetini ön planda tutan, yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileşen ve gelişen bir sağlık hizmeti sunmak hedefiyle çalışan Kızılay Sağlık Grubu, BulutKlinik ile yapmış olduğu işbirliği ile önemli bir teknolojik altyapıya sahip olarak kaliteli hizmet anlayışını online ve mobil sistemler ile entegre etmiş olacak.

Özel hastane hizmetlerini toplumun ulaşabileceği fiyatlarla vererek, vatandaşımızın yüksek standartta hizmeti uygun fiyata almasını sağlayan Kızılay Sağlık Grubu, aynı zamanda kendi muayene ve tedavilerden elde edilen gelirin bir kısmını Türk Kızılay’ına aktararak dünyanın her köşesindeki ihtiyaç sahiplerine de yarar sağlıyor. Bu sebeple BulutKlinik üzerinden de Kızılay Sağlık Grubu doktorlarından hizmet alan hastalar aynı zamanda Kızılay’ın sosyal sorumluluk projelerine de katkı sağlamış oluyorlar.

Kızılay Sağlık Grubu ile BulutKlinik arasında yapılan işbirliği hakkında görüşlerini belirten BulutKlinik Kurucu Ortağı Yusuf Güleç işbirliği hakkında, “Kızılay gibi bu ülkenin önemli değerlerinden biri olan bir kuruma bağlı olarak hizmet vermekte olan Kızılay Sağlık Grubu ile gerçekleştireceğimiz işbirliğimiz bizi gerçekten çok heyecanlandırıyor. Bu işbirliğimiz ile hem danışanlarımızın ve doktorlarımızın online muayene deneyimlerine katkıda bulunurken; aynı zamanda Kızılay’ın dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği insanlık yararına faaliyetlere destek olabilmenin mutluluğunu yaşayacağız. İlerleyen süreçte Kızılay Sağlık Grubu ile olan işbirliğimizi büyüterek birlikte kurumsal firmalara online diyetisyen ve psikolog hizmeti vermeyi hedefliyoruz.” dedi.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir