istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

John Barrowman, Kaptan Jack rolüyle Doctor Who dizisine geri dönüyor

John Barrowman, Kaptan Jack rolüyle Doctor Who dizisine geri dönüyor

Whoniverse’ün en ikonik karakterlerinden biri olan John Barrowman MBE bir kez daha ünlü ceketini giyiyor ve Kaptan Jack Harkness rolüyle Doctor Who’un yaklaşan festival özel bölümü için geri dönüyor. Kaptan Jack, dizinin 12.sezon bölümlerinden “Judoon Kaçağı”nda, Doktor kaybolmadan önce ona iletmek için Yaz, Ryan ve Graham’a yaptığı uyarı ile sürpriz bir şekilde kısa bir süreliğine ortaya çıkmış ve izleyicileri oldukça heyecanlandırmıştı. Yaklaşan ‘Dalekler’in Devrimi’ başlıklı özel bölümde Kaptan Jack, Doktor’un en korkulan ve tehlikeli düşmanlarından biri olan Dalekler’in de dahil olduğu rahatsız edici bir planı keşfederken ‘aileye’ yardım etmeye hazır…

Whoniverse’ün en ikonik karakterlerinden biri olan John Barrowman MBE bir kez daha ünlü ceketini giyiyor ve Kaptan Jack Harkness rolüyle Doctor Who’un yaklaşan festival özel bölümü için geri dönüyor.

Kaptan Jack, dizinin 12.sezon bölümlerinden “Judoon Kaçağı”nda, Doktor kaybolmadan önce ona iletmek için Yaz, Ryan ve Graham’a yaptığı uyarı ile sürpriz bir şekilde kısa bir süreliğine ortaya çıkmış ve izleyicileri oldukça heyecanlandırmıştı.

Yaklaşan ‘Dalekler’in Devrimi’ başlıklı özel bölümde Kaptan Jack, Doktor’un en korkulan ve tehlikeli düşmanlarından biri olan Dalekler’in de dahil olduğu rahatsız edici bir planı keşfederken ‘aileye’ yardım etmeye hazır olacak. On üçüncü Doktor bir uzay hapishanesine kapatıldığında, Kaptan Jack Dünya gezegenini kurtarmaya yardım edebilecek mi?

John Barrowman MBE, festival özel bölümünde geri dönmesi hakkında şunları söyledi: “Jack’in ceketini giymek ve Doctor Who’nun setine geri dönmek, tıpkı eve dönmek gibiydi. Kaptan Jack’i oynamak her zaman heyecan verici. O benim hayatımı değiştiren kalbime çok yakın bir karakter ve hayranların onu benim kadar sevdiğini bilmek onun dönüşünü daha da tatlı kılıyor. Umarım herkes Jack’in Onüç ile olan macerasından hoşlanır.”

Yapımcı Chris Chibnall ise Kaptan’ın dönüşüyle ilgili “Doctor Who festival özel bölümü bolca ziyafet anlamına geliyor ve John Barrowman’ın epik ve duygusal uzun metrajlı bir bölüm için Doctor Who’ya geri dönmesinden daha büyük bir ziyafet yok. 2020’nin katıksız saçmalıklarından kurtulabilecek biri varsa o da kesinlikle Kaptan Jack’tir. Dalekler dikkatli olun!” açıklamasını yaptı.

BBC Studios Yürütücü Yapımcısı Matt Strevens ise şunları ekledi: “Judoon Kaçağı” bölümünde baştan çıkarıcı bir şekilde kısa bir görünmenin ardından, John’u Kaptan Jack olarak tekrar ağırlamak büyük bir keyif ve heyecan. Doctor Who’nun en ikonik karakterlerinden biri olarak varlığı, bu festival özel bölümünü en başından ateşliyor.”

‘Dalekler’in Devrimi’ festival döneminde BBC One’da yayınlanırken Türkiye’deki izleyicileri ile BBC First’te buluşacak.

Doctor Who Dizisi Hakkında Kısa Bilgi

56 yıla yayılan ve 100’ün üzerinde ödül kazanan dünyanın en uzun soluklu aksiyon macera televizyon dizilerinden biri. Bu özetin özü İngiliz şovu, sosyal platformlarda / kanallarda 9,6 milyon hayran ve yalnızca geçen yıl YouTube’da 100 milyon video görüntülemesiyle dünya çapında büyük bir takipçi kitlesine sahip. Guinness Dünya Rekorları tarafından dünyanın en uzun soluklu bilim kurgu dizisi olarak onurlandırıldı. Doctor Who, son on bir yılda satılan dört buçuk milyondan fazla Sonic Tornavida, 2005’ten bu yana satılan 13 milyondan fazla aksiyon figürü, dünya çapında satılan 19 milyondan fazla DVD ve canlı etkinlikler için satılan bir milyondan fazla bilet ile tüketici ürünleri ve canlı eğlence de kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Doctor Who logosu ve amblemi © 2018 ve TM BBC. BBC Studios tarafından lisanslanmıştır

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir