istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Hüseyin Kıran `dan Gaziantep’e Gazilik Unvanı Verilişinin 101. Yıl Dönümü Mesajı

Hüseyin Kıran `dan Gaziantep’e Gazilik Unvanı Verilişinin 101. Yıl Dönümü Mesajı

KRN Group Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci Hayırsever İş Adamı Hüseyin Kıran, Gaziantep’e “Gazilik” unvanının verilişinin 101. yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Kıran, günün önemi vesilesiyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

“Bugün, Şahinbeylerin, Karayılanların, Şehitkâmillerin olduğu nice kahramanlarla birlikte Milli Kurtuluş Mücadelesinde 6317 şehit vermiş Antep’in “GAZİ” lik unvanıyla onurlandırılışının 101. yıl dönümünün gururunu ve onurunu yaşıyoruz.
Millî Kurtuluş Mücadelemizin zafere ulaşmasında önemli bir yere sahip Gaziantep’imizin “Gazilik” unvanı ile onurlandırılışının 101. yıl dönümünü vesilesiyle tüm Gaziantepli hemşerilerimi yürekten kutluyorum. Atalarımızın, ülke topraklarının bağımsızlığını elde etmesinde gösterdiği büyük fedakârlık ve mücadeleden ötürü gururlu ve mutluyuz.
Bizler millet olarak, vatanını canından üstün tutan kahraman şehitlerimizin özverilerini hiçbir zaman unutmayacağız. Birlik ve bütünlüğümüzün, yurt sevgimizin, bağımsızlık ve özgürlüğümüzün ölümsüzleşen simgeleri olan şehitlerimiz ve gazilerimiz her zaman gönlümüzde yaşayacaktır.

Bu anlamda büyük özverilerde bulunan, ülkemizin birlik ve bütünlüğü uğruna büyük fedakârlık göstermiş tüm Gazilerimize de minnet ve şükran borçluyuz.

Gazi şehrimizin “Gazilik” unvanıyla onurlandırılışının 101. yılı vesilesiyle, başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bağımsızlığımızı ve milli onurumuzu koruyan ve yaşatan milli mücadeledeki isimsiz kahramanları ve Antep’i ‘Gazi’ likle onurlandıran, o büyük destanın aziz şehitlerini ve gazilerimizi, yaşamını ülkesine adayan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.”

ABDULLAH YİĞİT- ANKARA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir