istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Hatay’da 10 bin kişi Atiye’nin şarkılarıyla kendilerinden geçti

Hatay’da 10 bin kişi Atiye’nin şarkılarıyla kendilerinden geçti

Türk pop müziğinin güçlü ve renkli isimlerinden Atiye, İstanbul’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Hatay Günleri” etkinlikleri kapsamında Maltepe’de sahne aldı. Bu yıl Hatay Dernekler Federasyonu ve Bağlı Dernekler tarafından düzenlenen etkinliğin yıldızı Atiye, performansı ve şarkılarıyla herkesi kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Eylül ayında memleketi Hatay’da düzenlenen uluslararası Hatay Expo’da sahne alarak büyük beğeni toplayan Atiye, ikinci defa bu sefer İstanbul’da yeniden sevenleri ile buluştu.

Medeniyetlerin beşiği, gastronominin başkenti, üç semavi dinin merkezi kardeşliğin simgesi, tarihin başlangıç noktalarından, Hatay’ın tanıtıldığı etkinlikte sahnede yerini alan Atiye ‘bu özel günde sahnede olmaktan çok mutluyum ve de heyecanlıyım. Bende Hatay’lıyım. Tüm Hatay’lıları çok seviyorum. Bu gece bol bol dans edip, eğleneceğiz’ dedi.

Havanın biraz soğuk olmasına rağmen 10 bin kişinin izlediği konsere son hiti Dalgana Bak’la ritmik bir açılış yapan Atiye, ‘Budur’, ‘Salla’, ‘Aşkistan’, ‘Ya Habibi’, ‘Soygun Var’, ‘Salla’ gibi şarkılarıyla yüksek tempolu gecenin fitilini ateşleyerek, iki saat boyunca ne coşkusunu düşürdü ne de enerjisini.

Dansçıları ve müzisyen arkadaşları ile konserine aralıksız devam eden Atiye, tek başına 2 dakikalık kısa bir dans gösterisi sonrası, sahnede küçük bir hayranı ve dansçıları ile şarkı söyleyip eğlendiler.

Renkli sahne kostümü ve güzelliği ile göz kamaştıran Atiye, darbuka çalarak izlemeye gelenlerin içini ısıttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir