istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

HALİLİYE’DE GÜNLÜK 6 BİN KİŞİYE “GÖNÜL ÇORBASI” İKRAMI

HALİLİYE’DE GÜNLÜK 6 BİN KİŞİYE “GÖNÜL ÇORBASI” İKRAMI

HALİLİYE’DE GÜNLÜK 6 BİN KİŞİYE “GÖNÜL ÇORBASI” İKRAMI

Haliliye Belediyesi, “Gönül Çorbası” sloganı ile başlattığı çorba ikramını 4 farklı noktada devam ettiriyor. Soğuk Şanlıurfa sabahına sıcak çorba ikramıyla başlayan vatandaşlar, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Bir 6 kişi ve açık hava görseli olabilir
Haliliye Belediyesi’nin Gönül Çorbası ikramı vatandaşların içini ısıtıyor.

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve yazı görseli olabilir
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından devam ettirilen Gönül Çorbası, günlük 6 bin kişiye ikram ediliyor. Soğuk kış günlerinde vatandaşların içini ısıtan Gönül Çorbası ikramı, nüfus yoğunluğunun fazla olduğu 18 Mart Çanakkale Caddesinde bulunan Toplanma Merkezi, Devteyşti Açıksu Caddesi ile Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kurulan stantlarda dağıtılıyor.

Bir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Görevliler tarafından tek kullanımlık bardaklarda ikram edilen çorbayı alan işçiler ve öğrenciler, kahvaltı yapamadıklarını ifade ederek çorba ile ısındıklarını kaydetti. İkramdan faydalanan vatandaşlar, Haliliye’nin 4 noktasında gönülleri ısıtan hizmet için Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.
Öte yandan, Sosyal Yardım Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise Gönül Çorbası ikramının hafta içi her sabah 06.00 ile 08.00 saatleri arası verileceği kaydedildi.

Bir 2 kişi görseli olabilir

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir