istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN ÇÖLYAKLILARA “GLUTENSİZ” DESTEK

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN ÇÖLYAKLILARA “GLUTENSİZ” DESTEK

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN ÇÖLYAKLILARA “GLUTENSİZ” DESTEK

Bir tatlı görseli olabilir
Haliliye Belediyesi, kent genelinde yaşayan yaklaşık 2000 çölyak ve fenilketonüri (PKU) hastalarına yönelik ücretsiz glutensiz ekmek desteğini devam ettirirken, hizmetten yararlanan vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Bir 2 kişi ve yiyecek görseli olabilir
Vatandaşların ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmetlerini “Dayanışmanın ve paylaşmanın kalbi Haliliye” sloganıyla yürüten Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çölyak ve PKU hastalarının da yanında olmaya devam ediyor. Sırrın Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında bulunan Haliliye Belediyesi Glutensiz Ekmek Fırınına kayıt yaptıran hastalar, kendilerine verilen kartla aylık 30 adet ekmeğini ücretsiz olarak teslim alıyor. Hijyen standartlarının en yüksek seviyede tutulduğu fırından yararlanan vatandaşlar, kendilerine sağlanan glutensiz destekten dolayı Başkan Mehmet Canpolat ve Haliliye Belediyesine teşekkür etti.

Bir 2 kişi ve iç mekan görseli olabilir
Öte yandan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Haliliye’de ikamet eden çölyak ve PKU hastalarına periyodik olarak gıda paketi dağıtılıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir