istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

HALİLİYE BELEDİYESİ ENGELLİ BİREYLERİ UNUTMADI

HALİLİYE BELEDİYESİ ENGELLİ BİREYLERİ UNUTMADI

HALİLİYE BELEDİYESİ ENGELLİ BİREYLERİ UNUTMADI

Engellilerin her zaman yanında olan Haliliye Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engelli bireyleri unutmadı. Yapılan ziyaretlerde mutlulukları gözlerinden okunan engelli vatandaşlar, “sürekli halkla iletişim içerisinde” diyerek Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Bir 2 kişi ve iç mekan görseli olabilir
Haliliye Belediyesi, engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor.
Engelli bireylere yönelik yaptığı hizmetlerle her zaman yanlarında olduğunu hissettiren Haliliye Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde de farkındalıklara imza attı. Belediye bünyesindeki Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen program ile Haliliye ilçesinde yaşamını sürdüren bedensel engelli vatandaşın, talepleri karşılandı.

Bir 2 kişi ve iç mekan görseli olabilir
Tek başına yaşadığını ve yaşadığı zorlukları aktaran İbrahim Halil Keklik, taleplerine olumlu yanıt veren Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve ekibine teşekkür etti.

Bir 3 kişi, çocuk, oturan insanlar ve yazı görseli olabilir
Haliliye Belediyesi tarafından organize edilen bir diğer programda ise engelli bireyler hanelerinde ziyaret edildi. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Erol’un eşlik ettiği ziyarette vatandaşlara çiçek verildi, tatlı ikram edildi.

Bir 1 kişi, çocuk ve ayakta görseli olabilir
Unutulmadıkları için mutlulukları gözlerinden okunan engelli vatandaşlar, “sürekli halkla iletişim içerisinde” diyerek Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir