istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Halfeti ilçesi, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile birlikte ilklere imza atıyor

Halfeti ilçesi, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile birlikte ilklere imza atıyor

Halfeti ilçesinde Belediye Başkanı Olduğundan beri ilklere imza atmaya devam eden Başarılı Halfeti İlçesinin Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile birlikte ilklere imza atıyor .

Resim

Kültür , Turizm, eğitim, istihdam alanlarında önemli projelerin hayata geçtiği Halfeti ilçesinde, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ ın  örnek çalışmalarından dolayı halkın takdirini topluyor.

Resim

Halfeti İlçemizde  ilk kez hayata geçirilecek olan ‘Millet Kıraathanesi’ projesi de yükselmeye devam ediyor.

Halfeti ilçemizin Siyah Gül mahallesinde yapımı sürdürülen Millet Kıraathanesinde, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ekibi ile beraber  incelemelerde bulundu.

Resim

 

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ‘Millet Kıraathanesi’ yapım çalışmalarını ekibi ile yerinde inceleyerek açıklamalarda bulundu.

Resim

Halfeti Belediye Başkanı Şeref  Albayrak , İlçemizde . Millet Kıraathanesi Yapım çalışmalarımızı teknik ekibimizle birlikte inceledik. İçerisinde okuma salonu, çocuk kitap kafe, çocuk oyun alanı ve yetişkinler için oturma alanları olan 600 metrekare kapalı alana sahip Millet Kıraathanesi çalışmaları hızla devam ediyor…işimiz gücümüz Halfeti ilçemize hizmet olduğunu söyleyen Başkan Albayrak Halfeti İlçemize ilkleri getirmek için tüm ekib arkadaşlarımız ile çalışmalarımız devam ediyor dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir