istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Hadise’den çok konuşulacak küvet pozları!

Hadise'nin yeni küvet pozları çok konuşuldu. Ünlü müzikçinin yeni fotoğrafları toplumsal medya gündemine düşmeyi başardı. Ayrıntılar için...

Hadise’den çok konuşulacak küvet pozları!

Ünlü müzikçi Hadise, yeni müziği ‘Feryat’ın klibinin kamera gerisi imgelerini hayranlarıyla paylaştı ve büyük beğeni topladı. Hadise, müziğine olan ağır ilgiden ötürü hayranlarına teşekkürlerini iletti ve YouTube Trendlerinde hala bir numarada olduklarını duyurdu.

Hadise küvet pozları feryat

Geçtiğimiz yıl iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlenen ve beş ay sonra ayrılan Hadise, artık ise müzik dünyasında savlı bir formda yer almaya devam ediyor. ‘Feryat’ müziğinin klibi için çekimlerde yer alan ünlü müzikçi, küvette yaptığı pozlarla da dikkatleri üzerine çekti.

Hadise’nin yeni müziği “Feryat” için çok konuşulan küvet pozları

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarının ilgisini daima olarak üzerinde tutan Hadise, son paylaşımında şu kelamlara yer verdi: “Feryat’a çıktığı günden bu yana gösterdiğiniz ilgi için sonsuz teşekkürler! YouTube Trendlerinde hala bir numaradayız!”

Hadise’nin savlı pozlarına toplumsal medyada ağır bir ilgi gösterildi ve yaklaşık 350 bin kişi tarafından beğenildi. Ünlü müzikçi, bu fotoğrafına da “Hislerime, sesime ve feryadıma ortak olacağınızı biliyordum! #Feryat’ı bu kadar kısa bir müddette bir numaraya taşıdığınız için sonsuz teşekkürler!” notunu düşmeyi ihmal etmedi.

Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Hadise’nin ‘Feryat’ müziği ve klibi, müzik listelerinde süratle yükselmeye devam ediyor. Hadise’nin müzik dünyasındaki başarısı ise her geçen gün artarak devam ediyor. superbet giriş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir