istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Gülcemal 5. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Gülcemal Deva’yla Mert’i Birlikte Mi Yakalıyor?

ı intikam oyununu başarmanın memnunluğunu yaşar. Gülcemal 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gülcemal, Deva'yla Mert'i birlikte mi yakalıyor?

Gülcemal 5. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Gülcemal Deva’yla Mert’i Birlikte Mi Yakalıyor?

Fox Tv’nin yeni dizisi Gülcemal, 5. yeni kısmıyla 4 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Gülcemal, bir oyunla başladığı gerçekle yüzleşir ve Deva’ya aşık olduğunu anlar. Deva, Zafer hanımın kendisini kullandığını anlar. Fakat kardeşinin bu söylediklerine inanmaz. Gülcemal, annesinin tuzağına tekrar düşüp Deva’yı onun casusu zanneder. Zafer hanım ise, yıllardır planladığı intikam oyununu başarmanın memnunluğunu yaşar. Gülcemal 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Gülcemal, Deva’yla Mert’i birlikte mi yakalıyor?

Gülcemal Deva’yla Mert’i Birlikte Mi Yakalıyor?

Gülcemal 5. kısım 2. fragmanında; Deva, Gülcemal’in kendisine soğuk davrandığını anlıyor ve bunun nedenini ona soruyor. Oda Deva’ya, kendisini ne sandığını soruyor. Zafer hanım ise, olanları duyup tamda istediği üzere Gülcemal’le Deva’nın birbirlerine aşık olduğunu öğrenip memnunluktan kahkahalar atıyor. Deva, Gülcemal’in kendisine soğuk davranması karşısında oradan gideceğini söylüyor. Gülcemal de ona, kapıyı gösteriyor. Mert, Zafer hanımdan aldığı talimatları yerine getirmek için orada duruyor ve onun dediği üzere Deva’nın odasına giriyor ve onu öpmek istiyor. Deva ise, ona pürüz olmaya çalışırken içeri Gülcemal girmek üzeredir. Gülcemal, Deva ile Mert’i birlikte görecek mi?

İşte Gülcemal 5. kısım 2. fragmanı…

GÜLCEMAL 4. KISIM ÖZETİ!

Mert’in meskene gelişiyle öğrendikleri karşısında Deva, şok olur. O konutta artık kalamayacağını anlayan Deva Gara’nın yardımıyla konuttan çıkmanın yollarını ararken bir yandan da evvelce korktuğu, bir canavar sandığı Gülcemal’in yeni bir yüzünü görür.

Zafer hanımın planları tıkır tıkır işler. Onların birbirine düşmesi ve tam da istediği şey olur. İkisi ortasındaki ilgi ve istikrarlar şaşırtan bir formda değişirken Deva bir karar vermek zorunda kalır.

Ancak bu kararı onu vefatla burun buruna getirir. Gülcemal ise tam da güvendiği anda kendisinden kaçan Deva’yı azat etmeye karar verir. Ama Gülcemal’e gelen sürpriz bir telefon her şeyi değiştirir.

Zafer hanım, vefatına o konuttan Deva’yı çıkartmak için uğraşır. Deva, halıya sarılıp o konuttan çıkarılmak istenir. Gülcemal, Deva’nın meskenden kaçırıldığını öğrenip onu bulmak için uğraşır. Deva’yı kaçıran adamlar onun öldüğünü zannedip onu gömüp kurtulmak ister.

Gülcemal, Deva’nın bulunduğu yeri buluyor ve bir kaç adamın bir mezara toprak attığını görüyor. O adamları etkisiz hale getirdikten sonra orada bir mezar olduğunu görüp korkarak mezarı açıyor.

Deva’nın, ölmüş olduğunu zannedip ona sarılıyor ve onu kurtaramamanın acısını yaşıyor. Deva ise, çok sonradan kendisine gelip Gülcemal’e ses veriyor.

Gülcemal 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Gülcemal Deva’yı Annesinin Casusu Sanıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir