GAİN’in iddialı dizisi Dengeler : Biri Olmak dizisinden ilk fragman geldi

GAİN’in iddialı dizisi Dengeler : Biri Olmak dizisinden ilk fragman geldi

GAİN’in bu sezon iddialı dizilerinden biri olan ve diziseverler tarafından büyük merakla beklenen başrolünde Cihangir Ceyhan’ın oynadığı Dengeler: Biri Olmak” dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Özellikle güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üstüne çeken Dengeler: Biri Olmak” dizisinde başta Cihangir Ceyhan olmak üzere Mazlum Çimen, Erol Babaoğlu, Sabahattin Yakut, Savaş Satış, Burak Şafak, Tanju Bilir, Ulvi Kahyaoğlu, Gurur Çiçekoğlu, Zamire Zeynep Özdemir, Mücahit Koçak, Canan Ürekil ve Ersin Olgaç gibi birbirinden ünlü isimlerde rol alıyor.

Yönetmen koltuğuna Süleyman Mert Özdemir’in oturdu Dengeler: Biri Olmak dizisinde Cihangir Ceyhan otururken Cihangir Ceyhan dizide gayri meşru dünyaya çekilen Ferit Kamacı karakterine hayat veriyor.

Dengeler: Biri Olmak dizisinin konusu

Çocukluğundan beri bambaşka bir hayatın hayaliyle yaşan Ferit, kendisini adım adım suç, şiddet, hırs ve intikam dolu bir dünyanın içinde bulur. Gerçekleşmemiş ihtimallerle birlikte çocuk ruhunu ve naifliğini de arkasında bırakmak zorunda kalan Ferit, “biri olma” yolunda çok şey feda eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir