istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Gaddar dizisi kadrosuna uluslararası projelerde yer almış hangi Türk oyuncu dahil oldu?

Gaddar dizisi kadrosuna uluslararası projelerde yer almış hangi Türk oyuncu dahil oldu?

“Gaddar” dizisi, Ay Yapım’ın önde gelen oyuncularını bir araya getirerek yeni sezonda dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Çağatay Ulusoy, Onur Saylak, Sümeyye Aydoğan, Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Fatih Berk Şahin, Deniz Özerman, Aytek Şayan ve Neslihan Yeldan gibi başarılı isimlerin yer aldığı bu dizi, daha ekranlara gelmemiş olmasına rağmen dizi severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Fox TV ekranlarından seyircisiyle buluşamaya hazırlana senaryosu Hürer Ebeoğlu tarafından kaleme alınan ve yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği “Gaddar” dizisinin oyuncu kadrosuna uluslararası alanda da rol almış gurbetçi oyuncu Erol Afşin katıldı.

Erol Afşin, “Homeland” (Utku), “Mustang” (Osman) gibi önemli yapımlarda yer almış bir isim olarak, “Gaddar” dizisinde “Japon” karakterine 2. bölümden itibaren hayat verecek. Ayrıca yazar ve yönetmen olarak da tanınan Afşin, bu projede 8 bölüm boyunca rol alacak. Hürer Ebeoğlu’nun senaryosunu yazdığı ve Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini üstlendiği bu yapım, Afşin’in performansını merakla beklenen bir proje olarak öne çıkıyor.

Kamil Hızer /Aktuel10.com

Instagram: @kamilhizer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir