istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Fi Turkey büyük başarılara imza atmaya devam ediyor

Fi Turkey büyük başarılara imza atmaya devam ediyor

13 yılda Türkiye genelinde 20’den fazla şube kuran Fi Turkey iş istihdamına önem verirken üretmiş olduğu diş macunu ve kişisel bakım ürünlerinin satış ve pazarlanması için yaklaşık 1.500 kişiye iş imkanı yaratarak büyük bir başarıya da imza atmıştır. Yeni ürünleri ile bu istihdam sayısını 2 bin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Fi Turkey Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile yeni ürünler ve yeni şubeler açarak iş istihdamı sayısının arttırılmasına karar verdi. Alınan bu karar sonrasında sektörünün öncü firmalarından birisinin olmasının avantajını ve 13 yıllık deneyim tecrübesini birleştiren Fi Turkey tarafından üretilen tüm ürünler test ekipleri tarafından büyük bir titizlikle yapılan kontroller sonrasında müşterilerin beğenisini sunulurken son dönemde Fi Turkey tarafından üretilen erkek ve kadın “Solena” parfüm modelleri hoş kokusu ve uzun süre kalıcı formülü ile en çok tercih edilen ürünü olarak göze çarpıyor.

Fi Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Görücü yaptığı kısa açıklamada “ Fi Turkey kişisel bakım ve kozmetik sektöründe kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacı ile kuruldu. Bugüne kadar hem yurt içi hem yurt dışındaki müşteri portföyümüzle sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünya genelinde lider bir firma olma yönündeki çalışmalarımız devam ediyor. Fi Turkey olarak hem ülke ekonomimize verdiğimiz katkı ve sağladığımız iş istihdamı ile gurur duyuyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir