istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Fenerbahçe transfer bombalarını arka arkaya patlatmaya devam ediyor

Fenerbahçe transfer bombalarını arka arkaya patlatmaya devam ediyor

2020-2021 sezonunda yaptığı flaş transferlerle tüm dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe transferde hız kesmiyor. Fenerbahçe dün görüşmelere başladığı Apollon Limasol kulübünün stoperi Macar futbolcu Atila Szalai ile anlaşmasının ardından kulübü Limasol ile de anlaşarak futbolcunun sağlık kontrollerinin yapılması ve sözleşme imzalanması için İstanbul’a davet etti. Fenerbahçe kulübünün Twitter resmi hesabından yapılan paylaşımda “Kulübümüzün ilgilendiği Macaristan Milli Takım stoperi Atila Szalai , sağlık kontrolünden geçmek ve transfer sürecini ilerletmek amacıyla İstanbul’a gelecektir” olarak duyurdu. Atila Szalai transferi sonrasında Fenerbahçe akşam saatlerinde Queens Park Rangers takımının sağ kanat oyuncusu Bright Osayi Samuel ile…

2020-2021 sezonunda yaptığı flaş transferlerle tüm dikkatleri üzerine çeken Fenerbahçe transferde hız kesmiyor.

Fenerbahçe dün görüşmelere başladığı Apollon Limasol kulübünün stoperi Macar futbolcu Atila Szalai ile anlaşmasının ardından kulübü Limasol ile de anlaşarak futbolcunun sağlık kontrollerinin yapılması ve sözleşme imzalanması için İstanbul’a davet etti.

Fenerbahçe kulübünün Twitter resmi hesabından yapılan paylaşımda “Kulübümüzün ilgilendiği Macaristan Milli Takım stoperi Atila Szalai , sağlık kontrolünden geçmek ve transfer sürecini ilerletmek amacıyla İstanbul’a gelecektir” olarak duyurdu.

Atila Szalai transferi sonrasında Fenerbahçe akşam saatlerinde Queens Park Rangers takımının sağ kanat oyuncusu Bright Osayi Samuel ile 4 yıllık anlaşma yaptığını duyurdu. Bahsi geçen futbolcunun önümüzdeki sezon kadroda yer alacağı öğrenilirken Fenerbahçe kulübü Queens Park Rangers kulübü ile görüşerek bu futbolcusunu Ocak ayından itibaren kadroda olması için görüşmelere başladığı öğrenildi.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir