istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

EYYÜBİYELİ GENÇLER, EYYÜBİYE BELEDİYESİ İLE SINAVLARA HAZIRLANIYOR

EYYÜBİYELİ GENÇLER, EYYÜBİYE BELEDİYESİ İLE SINAVLARA HAZIRLANIYOR

EYYÜBİYELİ GENÇLER, EYYÜBİYE BELEDİYESİ İLE SINAVLARA HAZIRLANIYOR.

Bir 1 kişi, oturuyor ve iç mekan görseli olabilir

Eyyübiyeli gençler, Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğüne bağlı Kitap Otağında, 26-27 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan, YKS sınavı öncesi, deneme sınavlarına tabi tutuluyor.

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Eyyübiyeli gençler, Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğüne bağlı Kitap Otağında, 26-27 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan, YKS sınavı öncesi, deneme sınavlarına tabi tutuluyor. Normalleşme süreciyle birlikte kapılarını, maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet edilecek şekilde gençlere tekrardan açan Eyyübiye Belediyesi Gençlik Merkezi ve Kitap Otağı, sınavlara hazırlanan gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. 26-27 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan TYT-AYT sınavları öncesi her türlü imkanları seferber eden Eyyübiye Belediyesi, gençlerden de tam not aldı. Sınava girecek gençlere yönelik deneme sınavları yapılırken, deneme sınavlara katılan gençlere psikolojik destek de veriliyor. Uzman eğitmenler tarafından eğitime de tabi tutulan gençler, sunulan imkanlardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirip Başkan Kuş’a teşekkür etti.

Bir oturuyor ve iç mekan görseli olabilir

Pandemi sürecinde tam kapanma döneminde de merkeze kayıtlı gençleri yalnız bırakmayan Eyyübiye Belediyesi evde çalışan gençlere, deneme sınav kitapçıklarını evlerine kadar götürüp, gençleri deneme sınavlarına tabi tutmuştu. Merkezlerden faydalanan gençler, rahat çalışma koşulları ve sık sık yapılan deneme sınavlarından dolayı ilgililere teşekkür etti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir