istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

EYYÜBİYE’DE BİR SEMT PAZARI DAHA BİTME AŞAMASINDA

EYYÜBİYE’DE BİR SEMT PAZARI DAHA BİTME AŞAMASINDA

EYYÜBİYE’DE BİR SEMT PAZARI DAHA BİTME AŞAMASINDA

 

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Direkli mahallesinde yapım çalışmalarında sona gelinen modern kapalı semt pazarı ve zabıta karakolunda incelemelerde bulundu.

Direkli mahalle sakinlerinin en büyük taleplerinden biri olan kapalı semt pazarı yapım çalışmalarında sona gelindi. 1600 metre karelik alanda yapım çalışmaları süren Pazar yerinin hemen bitişinde de zabıta karakolu da yapılıyor. Geçtiğimiz aylarda temeli atılan modern semt pazarındaki temel atma töreninden hemen sonra saha betonu dökümü yapıldı. Bu uygulamadan sonra ankraj uygulaması ile çelik ayak dikimi gerçekleştirildi. Çelik makasların montajından trapez oluklu saç montajı ile çalışmaların tamamlanma aşamasına geldiği alanı gezen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilgililerden son çalışmalar hakkında bilgi alıp, eksikliklerin kısa sürede tamamlanması talimatını verdi. Modern kapalı semt pazarı ile zabıta karakolunun tamamlanma aşamasında olduğunu belirten Başkan Kuş,” İnşallah önümüzdeki ay açılışını hep birlikte gerçekleştireceğiz.” Dedi.

 

Seçimden önce ve daha sonra verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini belirten Başkan Kuş,” Vermiş olduğumuz sözlerin yerine getirilmesi anlamında ekibimiz ile birlikte ciddi çaba sarf ettik. Bugün de Direkli Kapalı Semt Pazarı ve Zabıta Karakolu incelemesi ve denetimi için İlgili Başkan Yardımcımız, Birim Müdürümüz ile bir araya geldik. Çok şükür bitme aşamasında, burada ses sistemi ile aydınlatma eksiklikleri kaldı. 2 hafta içerisinde bunlarda tamamlanmış olacak. Önümüzdeki ay inşallah Direkli Mahalle sakinlerimiz ile birlikte modern kapalı semt pazarımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Eyyübiye’li kardeşlerimiz şunu bilsinler; gerek seçimlerden önce gerekse seçimlerden sonra vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getireceğiz ve Elhamdülillah bu görev sürecimizde bir çok sözümüzü yerine getirdik. Şimdiden Modern Kapalı Semt Pazarı ve Zabıta Karakolu hayırlı olsun.” Şeklinde konuştu.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir