istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Enok Motors Yön. Kur. Başk. Enes Kaçmaz yılın en hızlı çıkış yapan otomotiv markası ödülünü aldı.

Enok Motors Yön. Kur. Başk. Enes Kaçmaz yılın en hızlı çıkış yapan otomotiv markası ödülünü aldı.

Enok Motors Yön. Kur. Başk. Enes Kaçmaz Yılın En Hızlı Çıkış Yapan Otomotiv Markası ödülünü aldığı gala; Sevil Uyar ve Bekir Aksoy’un sunuculuğunu yaptığı, Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi’nin organizatörlüğünde Pearly Agency’nin düzenlediği Altın İnci Ödülleri Bostancı Dedeman Otel’de sahiplerini buldu.

Sahne de Bekir Aksoy ve Sevil Uyar sunuculuğunda Kırmızı Halıda Hande Aras sunuculuğunda gerçekleşen Organizasyona Gülden Karaböcek, Ceylan Koynat, İlyas Salman, Rahmi Özkan, Abidin Yerebakan, Volkan Başaran, Ümit Yaşar, Yener Çevik, Aydilge, Nevra Serezli, Müjdat Gezen, Cansu Taşkın gibi ünlü isimler katıldı. Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın İnci Ödülleri hakkında açıklamalarda bulunan Enok Motors Yön. Kur. Başk. Enes Kaçmaz; “ Kadına Şiddet en hassas olduğumuz konulardan bir tanesi, bu gecenin anlam ve önemi de bunu barındırıyor. Başarılı işlerin altına imza atmak ve firmamı her alanda duyurmak benim için özellikle çok önemli. Bu benim ilk ödülüm ve başarımın simgesi. İşimi en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum. Bu yüzden de Yılın En Hızlı Çıkış Yapan Otomotiv Markası ödülünü aldım ve bunun için de çok mutluyum. Enok Motors markasını daha fazla kitleye ulaştırmak için elimden geleni yapacağım.” dedi.

KADINA ŞİDDET KONUSUNA DİKKAT ÇEKİLDİ

Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın İnci Ödülleri hakkında kısa bir açıklama yapan Emre Kirişçi “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir diyerek çıktığımız yolda büyük bir yol kat ettik, Sanatçılarımızla sponsorlarımızla hummalı çalışmanın sonuçlarını aldık. 6 aydır gece gündüz çalışarak oluşturduğumuz Altın İnci Ödülleri bizim çocuğumuz gibi oldu çıktığımız bu yolda büyümeye devam ediyor Türkiye genelinde düzenlemeyi düşündüğümüz organizasyonlarımızın başı olacak ve dünyaya ulaşacağız” dedi.

KADINLARIMIZ ÖLMESİN

Başarılı organizatör Tuğçe Altun Kirişçi, ‘Organizasyonlarımızda bağıra bağıra söylüyoruz kadınlarımız ölmesin canlarımız yanmasın daha fazla kurban vermeyelim diye ancak her geçen gün daha da fazla olan kadın cinayetleri tecavüzleri tabi ki de canımızı fazlası ile sıkıyor. Bu tür organizasyonlarda bir tema kullanma zorunluluğumuz yok ancak biz özellikle bir tema seçiyoruz ki yaptığımız organizasyon daha fazla anlam bulsun sesimizi daha fazla duyuralım diye. Başarılı bir organizasyona daha imza attık her anlamda çok çaba sarf ettiğimiz gecenin ayrı bir güzelliği vardı oda defilemiz. Selma Oruç Atelier defilesi ile muhteşem bir defile hazırlayarak ihtişamlı bir gösteri yaptık’ dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir