istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Ego 9. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Elif Bebeğini Mi Düşürüyor?

u neden yaptığını sorduğunda ona aşık olduğunu itiraf eder. Ego 9. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Elif, bebeğini mi düşürüyor

Ego 9. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Elif Bebeğini Mi Düşürüyor?

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenene dizisi Ego, 9. yeni kısmıyla 16 nisan pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Sibel Elif’e, Erhan’ın onu değil karnındaki bebeği sevdiğini söyler. Elif Erhan’la konuşmaya masraf. Fakat ondan beklediği karşılığı alamaz. Öte yandan Begüm gebe olduğunu açıklar. Bu açıklama konutta şok tesiri yaratır. Zafer, Arda’ya bir komplo kurar ve onunu tutuklanmasını sağlar. Senem bunu öğrenince mecnuna döner. Erhan Sibel’i kıskanır. Sibel Erhan’a, bunu neden yaptığını sorduğunda ona aşık olduğunu itiraf eder. Ego 9. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Elif, bebeğini mi düşürüyor?

Elif Bebeğini Mi Düşürüyor?

Ego 9. kısım 2. fragmanında; Senem Tuncay’ın Arda’yı, güç durumda bıraktığını öğrenince onunla hesaplaşmaya gidiyor. Erhan, şirketin yeni CEO’nun Sibel’e karşı yakın davranmasıyla onu kıskanıyor ve bunu Sibel’e itiraf ediyor. Elif, Tuncay’la görüştüğü sırada karnına bir ağrı giriyor. Bu durumu öğrenen Erhan, hastaneye koşuyor.

İşte 9. kısım 2. fragmanı…

EGO 8. KISIMDA DİĞER NELER OLDU?

Erhan, Elif’in gebe olduğunu öğrendikten sonra üzerine bir de bunu Sibel’in bilip kendisinden sakladığını öğreniyor. Bunun üzerine çabucak Elif’in yanına gidiyor ve onunla konuşuyor. Elif ile Erhan birlikte Burhan’ın karşısına çıkıyor. Burhan Erhan’a, kızından ve ailesinden uzak durmasını istiyor.

Daha sonra yumuşayıp Erhan’a, en kısa vakitte kızıyla evlenip çocuğuna sahip çıkmasını istediğini söylüyor. Erhan, bir gün evvel Sibel’le evlendiğini bu evliliği en kısa vakitte bitireceğini söyleyip gidiyor. Bu ortada Sibel, bir boşanma protokolü hazırlatıyor. Tuncay, Elif’in kendisini terk etmesiyle büyük bir hüzün yaşıyor.

Kız kardeşinin yanına gidiyor. Erhan’ın da onu terk ettiğini öğreniyor. İki kardeş aşk acılarını birbirleriyle dertleşerek gidermeye çalışıyor. Arda, Sanem’in babasını kurtarmak için Tuncay’la evlenmek zorunda kaldığını öğreniyor ve onu kaçırıp meskene getiriyor.

Bunu öğrenen Tuncay, Burhan beyefendisi işinden ediyor. Bu ortada Erhan, baş dinlemek için ortadan kayboluyor. Sibel onun nereye gittiğini öğrenip peşinden gidiyor. Ona elindeki boşanma protokolünü imzalatmak istiyor. Lakin Erhan, imzalamıyor. Tuncay, Elif’le görüşmek için Nihal’den yardım istiyor. Elif, Nihal’in yanına gidiyor. Orada Tuncay’a, onu kullandığını itiraf edip özür diliyor.

Elif, Erhan’a o protokolü imzalatıp Sibel’i otel odasına çağırıyor. Orada ona, bu işi başladığı yerde bitirmek istediğini söyleyip Sibel’e Erhan’ın imzaladığı protokolü uzatıyor. Sibel ise, Elif’in kendisine uzattığı protokolü yırtıp atıyor. Elif, bu savaşı kazandığını düşünürken tekrar başa dönmenin şokunu yaşıyor.

Ego 9. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’e Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir