istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Ego 11. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Gerçekleri Öğrenen Erhan Elif’i Terk Ediyor!

ona Sibel'in bebeğinin düştüğünü söylüyor. Ego 11. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Gerçekleri öğrenen Erhan, Elif'i terk ediyor.

Ego 11. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Gerçekleri Öğrenen Erhan Elif’i Terk Ediyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Ego, 10. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Tuncay, Elif’in isteği üzere onun bebeğini kaybettiğini kimseye söylemiyor. Sibel, Timur’un Almanya’ya gitme teklifini düşünüp kabul ediyor. Erhan ondan, gitmemesini istiyor. Sibel, boşanma süreçlerini başlatıp Timur’la Almanya’ya gitmek için yola çıkıyor. Son anda Tuncay Sibel’i arayıp ona Sibel’in bebeğinin düştüğünü söylüyor. Ego 11. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Gerçekleri öğrenen Erhan, Elif’i terk ediyor.

Gerçekleri Öğrenen Erhan Elif’i Terk Ediyor!

Ego 11. kısım 1. fragmanında; Elif Erhan’a, bebeğini kaybettiğini söylemek zorunda kalıyor. Erhan ise, onun bunu kendisinden saklamasını kabul etmiyor. Elif’e, artık ortalarındaki her şeyin bittiğini söyleyip ondan ayrılıyor.

İşte Ego 11. kısım 1. fragmanı…

EGO 10. KISIMDA NELER OLDU?

Tuncay Elif’i, hastaneye götürdükten sonra onun bebeğini kaybettiğini öğreniyor. Elif Tuncay’a, bebeğini kaybettiğini kimseye söylememesini istiyor. Ona, Erhan’ın kendisini terk edeceğinden korktuğunu söylüyor. Tuncay Erhan’ı arayıp Elif’in yalnızca hastanede olduğunu söylüyor.

Elif, Erhan gelmeden çabucak hastaneden çıkıyor. Arda, bir türlü Senem’in Zafer’le evlenmesini hazmedemiyor. Zafer’in Senem’i, tehdit ettiğini o yüzden evlendiğini anlayıp her şeyi göze alıp Zafer’i bıçakla yaralıyor.

Zafer, Arda’dan şikayetçi oluyor. Senem, görgü şahidi olarak tabir verip Arda’nın hür kalmasını sağlıyor. Begüm, Tuncay’ın ne kadar Elif’i sevdiğini anlayıp ondan boşanmaya razı oluyor. Lakin bu seferde şirkette Tuncay’ın karşısına çıkıyor.

Timur Sibel’e, birlikte Almanya’ya gidip şirketi büyütme teklifi ediyor. Sibel de, kabul ediyor. Erhan, araştırıp Sibel’in bu kararının şirket için düzgün olmayacağını ona söylüyor. Fakat Sibel, Erhan’ın kendisini kıskandığı için bu türlü söylediğini zannedip, çabucak avukatına boşanma süreçlerini hızlandırmasını istiyor.

Artık Erhan için Elif’le evlenmek için bir pürüz kalmıyor. Tuncay, Arda’yla birlikte oturup konuştuktan sonra Elif’ten vazgeçmemesi gerektiğini daha âlâ anlıyor ve çabucak onu arıyor. Sibel, Timur ile birlikte uçağa binmek için yola çıkıyor.

Ehan ise, gerilerinden bakıp göz yaşı döküyor. Tuncay, daha fazla dayanamayıp Sibel’i arıyor ve ona kendisini beklemesini söylüyor. Sibel, arabayı kenara çektirip Tuncay’ı bekliyor. Tuncay, geliyor ve Sibel’e, aslında Elif’in bebeğini düşürdüğünü onun Erhan’a palavra söylediğini itiraf ediyor.

Ego 10. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Erhan Sibel’in Gerisinden Bakakalıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir