istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Çöp Adam 19. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Serkan ile Tamer Berrin İçin Birbirine Giriyor!

Seko, bu duruma karşı çıkar. Çöp Adam 19. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Serkan ile Tamer, Berrin için birbirine giriyor.

Çöp Adam 19. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Serkan ile Tamer Berrin İçin Birbirine Giriyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Çöp Adam, 19. yeni kısmıyla 3 mayıs çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Peri, hekim hanımın yanına gidip ondan yardım ister. Tabip hanım Peri’ylle konuşup onun hastalığından utanmaması gerektiğini anlatır. Bu ortada Tamer Meryem’e, Peri’yi mahzene kapattığını ve onu bu hale getirenin kendisi olduğunu anlatmak zorunda kalır. Meryem, Berrin’le konuşup onun şikayetinden vazgeçmesini ister. Lakin Seko, bu olanlara karşı çıkar. Lakin Seko, bu duruma karşı çıkar. Çöp Adam 19. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Serkan ile Tamer, Berrin için birbirine giriyor.

Serkan ile Tamer Berrin İçin Birbirine Giriyor!

Çöp Adam 19. kısım 2. fragmanında; Tamer’in suçlamalarından sonra Seko, şirketi terk ediyor. Sonlarına bir türlü hakim olamayan Tamer, Seko’yu kendisinin sırtından vurup satmakla suçluyor. Seko ise, onu satmadığını ve sırtından vurmadığını yineliyor. Tamer, Seko ile Berrin’i öpüşürken mi görüyor? Onları o denli gördüğünü mü zannediyor? Gerçek ne?

İşte Çöp Adam 19. kısım 2. fragmanı…

ÇÖP ADAM 18. KISIM ÖZETİ!

Tamer, iş yemeğindeyken Peri gelip rezalet çıkarır. Restorandan kovulan Tamer, Peri’nin aslında yapmak istediği şeyi kendisi yapar ve restoranın camlarını aşağı indirir. Restoran sahibi polis çağırıp onlardan şikayetçi olmak ister. Tamer restoran sahibine, elli milyon lira teklif edip restoranı satın alır.

İpek, Tamer’le konuşmaya onun iş yerine masraf. Ona, karısının hasta olduğunu, her an onlara ziyan verebileceğini söyler. Tamer onu, iş yerinden kovar. Peri, annesinin Tamer’le görüşmeye gittiğini öğrenince kendisini kaybeder. Çabucak annesinin kaldığı adresi bulmak için Berrin’i arar.

Onun terslemesi ile, Berrin’in adresini bulup oraya masraf ve Aysel’den annesinin adresini ister. Berrin’in onu konuttan kovmasıyla Peri, tekrar kendisini kaybedip Berrin’i boğazlar. Damla’nın olayı görmesiyle durur. Aysel de ona, annesinin adresini verir.

Bu ortada İpek ile Bülent, birlikte olmaya başlar. Onlar birlikteyken kapıya Peri gelir. Peri, Bülent beyefendisi içeride görür ve onu annesi hakkında uyarır. O sırada Tamer gelir ve Peri’yi alıp meskene götürür.

Meryem gelip Peri’ye, Berrin’in ondan şikayetçi olduğunu ve kendilerininde ona şahitlik ettiğini, vefata teşebbüsten yargılanabileceğini söyler. Peri Tamer’den, kendisini mahzene kapatmasını ister. Oda, onun istediği üzere onu mahzene kapatır. Sonraki gün Tamer, mahzene yanlışsız yöneldiğinde, Yaman gelir ve Peri’nin gittiğini söyler.

Peri ise, hekim hanımın yanına gidip ondan annesini öldürmemesi için kendisine yardım etmesini ister.

Çöp Adam 19. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Tamer ile Seko’nun Ortası Bozuluyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir