istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Cinci hoca hem kadına hem kocasına tecavüz etti!

Cinci hoca hem kadına hem kocasına tecavüz etti!

Kocaeli’nde günlük olarak yayınlanan seskocaeli adlı haber sitesinin haberine göre bir kadın Suadiye Mahallesi’nde büyü bozduğunu iddia eden cinci hocaya gitti. Büyü bozdurmak için kendisine gelen kadına cinci hoca “Üzerindeki büyüyü bozmak için seninle birlikte olmamız gerekiyor” diye telkinlerde bulunduktan sonra tecavüz etti. Cinci hocanın tecavüzünün ardından evine dönen kadın kocasına üzerinde büyü olduğu için bir hocaya gittiğini ve hocanın büyüyü bozmak için kendisiyle birlikte olduğunu söylemesi üzerine tecavüze uğrayan kadının kocası ertesi gün cinci hocaya gitti. Cinci hoca kendisine gelen kadının kocasına da “Sende de eşindeki gibi büyü var.…

Kocaeli’nde günlük olarak yayınlanan seskocaeli adlı haber sitesinin haberine göre bir kadın Suadiye Mahallesi’nde büyü bozduğunu iddia eden cinci hocaya gitti. Büyü bozdurmak için kendisine gelen kadına cinci hoca “Üzerindeki büyüyü bozmak için seninle birlikte olmamız gerekiyor” diye telkinlerde bulunduktan sonra tecavüz etti.

Cinci hocanın tecavüzünün ardından evine dönen kadın kocasına üzerinde büyü olduğu için bir hocaya gittiğini ve hocanın büyüyü bozmak için kendisiyle birlikte olduğunu söylemesi üzerine tecavüze uğrayan kadının kocası ertesi gün cinci hocaya gitti.

Cinci hoca kendisine gelen kadının kocasına da “Sende de eşindeki gibi büyü var. Bunun bozulmasını istiyor musun? diye sorması üzerine cinci hocadan hesap sormak için giden adamın “evet” cevabı vermesi üzerine adama tecavüz ettiği öğrenildi.

Cinci hocanın tecavüzüne uğradığını iddia eden karı-koca sabah erken saatlerde karakola giderek kendilerine tecavüz eden cinci hocadan şikayetçi oldular.

Yaşanan olaylardan sonra Kocaeli Valiliği seskocaeli adlı haber sitesindeki yer alan cinci hocanın karı kocaya tecavüz ettiği haberini yalanlarken valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada “İlimiz İzmit ilçesi merkezli yayın yapan www.seskocaeli.com isimli internet haber sitesinde 19.10.2020 günü yer alan “Cinci Hoca, Karı Kocaya Tecavüz etti” başlıklı haber ile ilgili yapılan araştırmada Güvenlik Güçlerimize ve Cumhuriyet Başsavcılığı’mıza herhangi bir müracaatın olmadığı gibi konuyla ilgili herhangi bir soruşturma bulunmadığı tespit edilmiştir.

Haberin tamamıyla gerçek dışı ve yalan haber olması sebebiyle, haberi yapan kişiler hakkında “Suç Uydurma’’ suçundan Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı’nca adli soruşturma başlatılmıştır.” denildi.

Kocaeli Valiliğin basın açıklamasının ardından seskocaeli sitesinin sorumluları haberlerinin doğru olduğunu iddia ederek kendilerine talep olunması durumunda haberlerinin gerçek olduğunu ispat edeceklerini açıkladılar.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir