istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

CEVDET YILDIRIM`DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

CEVDET YILDIRIM`DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Yıldırım; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada; “kadınların fedakâr, ailesine ve topluma emek veren, onları seven ve insanlığın umudunu yeşerten, gelecek nesilleri yetiştiren özelliği ile değeri ölçülemeyecek kadar önemli bir konumda olduğuna dikkat çekti”.

Açıklamasının devamında Yıldırım, şu görüşleri dile getirdi.

“Ülkemizin kadınları tarih boyunca, Kurtuluş Savaşı mücadelemizde ön safta yer almış, vatanın kurtuluşunda cephedeki Mehmetçiğimizi cephe gerisinde destekleyerek, inanılmaz mücadele vermiş ve ülkemizin kurtuluşunda önemli rol üslenmiştir. Peygamber Efendimizin dediği gibi “Cennet annelerin ayakları altındadır.”

Kadınlarımız tarihte gösterdiği başarıyı, 15 Temmuz gecesi de göstermiş ve o cesaretiyle anılarımızda asla unutamayacağımız bir yer edinmişlerdir.

Bugün kadınlarımız, çalışma hayatında ekonomiye katkı sunuyorlar, siyaset ve sosyal alanda varlıklarını hissettiriyorlar.

Kadınlar toplumumuzun en üreten kesimi. Toplumda yapılan her mücadelede kadın olmalıdır. Kadınların olmadığı bir toplum yarım toplumdur. Çünkü kadınların olmadığı mücadelede, başarılı olamaz. Sizsiz bir demokrasi, sizsiz bir mücadele, olmaz, olamaz. Kadınlar zekâlarıyla, duruşlarıyla zarafetleriyle topluma değer katar.

Kadınlarımızın her alanda daima güçlü olması için çalışmalarımız da, etkinliklerimiz de devam ediyor.

Bu duygu ve düşüncelerle İlimizdeki, Ülkemizdeki ve tüm dünyadaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir