istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

CEVDET YILDIRIM `DAN JANDARMA TEŞKİLATININ 182. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

CEVDET YILDIRIM `DAN JANDARMA TEŞKİLATININ 182. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Yıldırım, yayımladığı mesajında;
Ülkemizin iç ve dış güvenliğinin sağlanması, kamu düzeninin korunması, suçu önleyici tedbirlerin alınmasında vatandaşlarımızla omuz omuza hizmet veren, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için kendi canlarını ortaya koyarak, anayasa ve yasalara sadakatle bağlı ve hukuka bağlılıktan ayrılmadan, üstün bir vazife anlayışıyla, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, huzur ve refah içinde yaşaması için gece-gündüz fedakârca görevlerini ifa eden Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş Yıl Dönümü Kutluyorum.

Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Jandarma Teşkilatı; eğitimi, sahip olduğu modern donanımı yanında yüreğinde vatan sevgisi ve görev anlayışıyla, hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla dosta güven, düşmana korku salmaya devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Bayrağımız ve mukaddesatımız uğruna şehadet şerbetini içmiş aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize ve korkusuz kahramanlarımızın muazzez emanetlerine minnet ve şükranlarımı sunuyor, tüm Jandarma Teşkilatı personelimize görevlerinde başarılar, aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

HALİL İBRAHİM YILDIRIM –ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir