istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Camdaki Kız 77. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nalan Bir Defa Daha Gerçeklerle Yüzleşiyor!

bası olduğunu öğrenir. Camdaki Kız 77. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nalan, bir defa daha gerçeklerle yüzleşiyor.

Camdaki Kız 77. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nalan Bir Defa Daha Gerçeklerle Yüzleşiyor!

Kanal D’nin, sevilen dizisi Camdaki Kız, 76. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Hayri, Nalan için her şeyi göze almaya hazırdır. Fakat Sedat, Nalan’ın davranışlarındaki tuhaflığı fark eder ve Nalan’ın kapısına gelir. Hayri bu durumdan rahatsız olur. Sedat, Nalan’ın yanında olduğunu söyleyince Hayri uygundan düzgüne küplere biner ve Nalan’a “Evlenelim!” der. Nalan, Metin’in babası olduğunu öğrenir. Camdaki Kız 77. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nalan, bir sefer daha gerçeklerle yüzleşiyor.

Nalan Bir Kere Daha Gerçeklerle Yüzleşiyor!

Camdaki Kız 77. kısım 1. fragmanında; Nalan, kendisine söylenen palavraları öğrenince adeta yıkılıyor. Öte yandan Sedat, Muzo’dan zorda olsa, Nalan’ın Hayri ile birlikte olduğunu öğreniyor. Metin, Nalan’a veda ediyor. Öbür taraftan Gülcihan’ın hastalığı berbata gidiyor. Nalan ile Hayri ortasında yaşanan bağlantıyı öğrenen Sedat’ın ne yapacağı ise merak konusu.

İşte Camdaki Kız 77. kısım 1. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 76. KISIMDA NELER OLDU?

Nalan, Hayri’nin Türkan’dan boşanmaması için son bir defa Hayri’yle konuşmak ister. Türkan da Nalan’ın Hayri’yi bırakmasından korkar. Nalan, Hayri’nin çocuklarına ve Türkan’a kıyamaz. Hayri’yi boşanmaması için uyaran Nalan, kararının ardında durabilecek mi? Nalan’ın peşinden giden Hayri mahallenin ortasına adeta Nalan’a yalvarır. Nalan’ın Hayri’nin konutundan çıkması hem Billur’u hem de Muzo’yu hayal kırıklığına uğratır. Hayri, Billur’un sert konuşmasına karşı bir diğer yüzünü daha gösterir. Billur, Hayri’ye karşı resmen savaş açar.

Gülcihan’ın hastalığı ilerler ve hayati tehlikesi artar. Koroğlu Ailesi, Gülcihan’ın hastalığıyla perişan olur. Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan soluğu hastanede alır. Gülcihan’ın sıhhat durumunun önemli olduğu ise Selen’den saklanır.

Hayri, Türkan’a boşanma baskısını sürdürür ve Nalan’ı kaybetmeyi göze alamaz. Türkan, Hayri’ye her ne kadar dirense de mahkemeye masraf. Hayri sonunda dediğini yapar ve Türkan’dan boşanır. Nalan, Hayri’nin boşandığını öğrenince ne yapacak?

Hayri, boşandığı için memnundur ve soluğu Nalan’ın konutunda alır. Nalan’la baş başa bir akşam yemeği planlayan Hayri, Nalan’ı kaybetmemek için elinden geleni yapar. Ancak Nalan’dan medet uman tek kişi Hayri değildir. Nalan’ın meskenine gelen Sedat, Hayri’yi orada görecek mi?

Camdaki Kız 76. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Nalan Metin’in Babası Olduğunu Öğreniyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir