istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Camdaki Kız 75. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Tekrar Elde Etmeyi Başarıyor!

zi yaşar ve Nalan’ı güç durumda bırakır. Camdaki Kız 75. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan'a, tekrar elde etmeyi başarıyor.

Camdaki Kız 75. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Hayri Nalan’ı Tekrar Elde Etmeyi Başarıyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 75. yeni kısmıyla 20 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Nalan, annesi Feride’nin kendisine yazdığı mektubu okur ve çok duygulanır. Öte yandan Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan hastaneye masraf. Hastanede Muzo ile karşılaşan Nalan, ondan beklediği samimiyeti bulamaz. Başka taraftan Billur’da Nalan’ı yalnız bırakma kararı alır. Hayri ise hastaneye gelerek kıskançlık krizi yaşar ve Nalan’ı güç durumda bırakır. Camdaki Kız 75. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Hayri Nalan’a, tekrar elde etmeyi başarıyor.

Hayri Nalan’ı Tekrar Elde Etmeyi Başarıyor!

Camdaki Kız 75. kısım 2. fragmanında; Nalan, Hayri’nin evliliğinin kendisi yüzünden bitmesini istemiyor. Fakat Hayri, Türkan’dan boşanmak için harekete geçiyor. Hayri, dediğini yapıyor ve Türkan’dan boşanıyor. Nalan, Türkan’a karşı çok mahcup oluyor. Hayri, Nalan’ın hayatında sahip olduğu yeri tekrar alıyor. Nalan’ın Hayri’yle görüşmesini istemeyen Billur, Nalan’ı sert bir biçimde uyarıyor. Nalan ile Hayri, birlikteyken kapıya Sedat geliyor.

İşte Camdaki Kız 75. kısım 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 74. KISIM ÖZETİ!

Evde konuştuklarının tam aksisini söyleyince Hayri şoke olur. ‘Boşanacağım demedin mi? Ya mecnun etmesene Türkan! Ne konuştuk biz? Tamam kalk konutta konuşacağız biz bir daha yüzümü güç görürsünüz!’ diye bağırır. Nalan ‘Hayri çık dışarı! Benim konutumda kimseyi tehdit edemezsin!’ dedi ve Hayri’yi dışarı atar.

Türkan ve kızları endişeden birbirine sarılır. Nalan onları yatıştırmak için ‘Benden size ziyan gelmez’ der. Mercan dayanamayıp ‘Sen babamı alıp gitmeyecek misin?’ der. Nalan çok güç konuşarak ‘Hayır. Babanız sizinle konuta geri dönecek. Sen de boşanmayacaksın Türkan. Yuvanız yıkılmayacak’ der.

Nalan yalnız başına bankta oturup açar ve müziğini Hayri’yle olan anıları gözünün önünden geçer. Tam o sırada oturduğu banka Hayri gelir. Nalan’ın ona verdiği oyuncağı teslim eder. Nalan tüm bu olanları yaşadıkları sorgular. Hayri ‘Eğer hayatımda sen olursan ben her şeyi yönetim edebilirim. Türkan’ın kızların yanında da olurum’ der. Sonrasında kendisini acındırmaya başlayınca, Nalan ona, nasıl bu durumla kendisiyle kıyas edeceğini söyler.

Türkan, çaresiz kalıp Nalan’ı arar. Nalan hayatından Hayri’yi siler. Lakin, evvel Türkan’ın onu kocasına geri dönmesini istemesi, sonra Hayri’nin kızlarını araması onu o konuta geri döndürür. Türkan’dan boşanmak için meskene dönen Hayri, karşısında kendi konutunda Nalan’ı bulur. Nalan’ın bu kararı, her daim yanında olan arkadaşlarını da kendisinden uzaklaştıracaktır.

Camdaki Kız 75. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Hayri’nin Kıskançlık Krizi Nalan’ı Güç Durumda Bırakıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir