istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Camdaki Kız 75. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Hayri’nin Kıskançlık Krizi Nalan’ı Güç Durumda Bırakıyor!

ndan Hayri'den ayrılmamasını istiyor. Camdaki Kız 75. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Hayri'nin kıskançlık krizi Nalan'ı güç durumda bırakıyor.

Camdaki Kız 75. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Hayri’nin Kıskançlık Krizi Nalan’ı Güç Durumda Bırakıyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 74. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Türkan’ın, Nalan’ın karşısında kocasından boşanmak istemediğini söylemesiyle ortalık karışıyor. Nalan, Hayri’yi hayatından siliyor. Hayri Türkan’a, Nalan yoksa kendisinin de olmayacağını söyleyip onu tehdit ediyor. Türkan Nalan’ı, arayıp ondan Hayri’den ayrılmamasını istiyor. Camdaki Kız 75. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Hayri’nin kıskançlık krizi Nalan’ı güç durumda bırakıyor.

Hayri’nin Kıskançlık Krizi Nalan’ı Güç Durumda Bırakıyor!

Camdaki Kız 75. kısım 1. fragmanında; Nalan, annesi Feride’nin kendisine yazdığı mektubu okuyor ve  çok duygulanıyor. Öte yandan Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan hastaneye gidiyor. Hastanede Muzo ile karşılaşan Nalan, ondan beklediği samimiyeti bulamıyor. Başka taraftan Billur’da Nalan’ı yalnız bırakma kararı alıyor. Hayri ise hastaneye gelerek kıskançlık krizi yaşıyor ve Nalan’ı güç durumda bırakıyor.

İşte Camdaki Kız 75. kısım 1. fragmanı….

CAMDAKİ KIZ 74. KISIMDA NELER OLDU?

Evde konuştuklarının tam karşıtını söyleyince Hayri şoke oluyor. ‘Boşanacağım demedin mi? Ya mecnun etmesene Türkan! Ne konuştuk biz? Tamam kalk konutta konuşacağız biz bir daha yüzümü güç görürsünüz!’ diye bağırıyor. Nalan ‘Hayri çık dışarı! Benim konutumda kimseyi tehdit edemezsin!’ dedi ve Hayri’yi dışarı atıyor.

Türkan ve kızları kaygıdan birbirine sarılıyor. Nalan onları yatıştırmak için ‘Benden size ziyan gelmez’ diyor. Mercan dayanamayıp ‘Sen babamı alıp gitmeyecek misin?’ diyor. Nalan çok sıkıntı konuşarak ‘Hayır. Babanız sizinle meskene geri dönecek. Sen de boşanmayacaksın Türkan. Yuvanız yıkılmayacak’ diyor.

Nalan yalnız başına bankta oturup açtı müziğini Hayri’yle olan anıları gözünün önünden geçti. Tam o sırada oturduğu banka Hayri geldi. Nalan’ın ona verdiği oyuncağı teslim etti. Nalan tüm bu olanları yaşadıkları sorguladı. Hayri ‘Eğer hayatımda sen olursan ben her şeyi yönetim edebilirim. Türkan’ın kızların yanında da olurum’ dedi. Sonrasında kendisini acındırmaya başlayınca, Nalan ona, nasıl bu durumla kendisiyle kıyas edeceğini söylüyor

Türkan, çaresiz kalıp Nalan’ı arıyor. Nalan hayatından Hayri’yi siliyor. Lakin, evvel Türkan’ın onu kocasına geri dönmesini istemesi, sonra Hayri’nin kızlarını araması onu o meskene geri döndürüyor, Türkan’dan boşanmak için meskene dönen Hayri, karşısında kendi meskeninde Nalan’ı buluyor.

Nalan’ın bu kararı kendisinin her daim yanında olan arkadaşlarını da uzaklaştıracaktır. Bundan sonra yalnız kalacak olan Nalan ne yapacak? Muzo ve Billur’da Nalan’a sırt dönüyor.

Camdaki Kız 74. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nalan Hayri’yi Hayatından Silmeye Çalışıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir