istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

BUBYO ‘dan anlamlı aşı kampanyası

BUBYO ‘dan anlamlı aşı kampanyası

Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu (BUBYO) ‘dan anlamlı aşı kampanyası

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Mehmet Oğuzhan İlban 2021-2022 Akademik yılı başlamadan sosyal medya üzerinden öğrencilerine ‘’Yüz yüze Eğitim İçin Aşını Ol’’ kampanyasına davet etti

Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, “Yüz yüze Eğitim İçin Aşını Ol” sloganıyla Yüksekokula kayda gelen öğrencileri ve Üniversite personelini aşı olmaya davet etti. Yüksekokul yönetimi aşı olmak isteyen öğrenci, personel ve öğrenci velilerinin kolay aşı olabilmeleri için sağlık merkezleri ile irtibata geçiyor.

 

 

Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulama Bilimleri Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Oğuzhan İlban; yaptığı açıklamada, ‘’bugün itibarıyla (BUBYO) Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda Sağlıklı bir eğitim ve öğretim için aşı kampanyası başlattık. “Yüz Yüze Eğitim İçin Aşı Ol’’ sloganıyla yola çıktık. İlban “kayıt için gelen öğrencilerimizi ve onlarla birlikte gelen ailelerini de aşı olmaya yönlendiriyoruz. Sosyal medya üzerinden de aşı kampanyasına herkesi davet ettiklerini belirten İlban kampanyaya her kesimden destek olunduğunu ve olumlu sonuçlar aldıklarını belirti.

İlban, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) önerisi ile hibrit eğitime geçeceklerini ifade ederek, “Yüzde 60 yüz yüze, yüzde 40 online olacak şekilde hibrit bir model uygulayacağız. Bu anlamda 1,5 seneden fazla öğrencilerimizden uzaktık. Onları gerçekten özledik. Kendilerini görmekten son derece mutlu olacağız. Rektörümüz Sayın İlter Kuş hocamızın da bu konudaki hassasiyeti ve talimatlarıyla hareket ediyoruz. Bu vesileyle yeni Eğitim öğretim yılının hepimiz için hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

BAÜN Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş Aşı Konusunda Hassas

Rektör Prof. Dr. İlter Kuş: “Salgının kontrol altına alınması ve 2021- 2022 eğitim-öğretim yılına sağlıklı bir şekilde başlamak için aşılamanın çok büyük bir önemi bulunuyor. Balıkesir Üniversitesi olarak akademik, idari personel ve öğrencilerimizin hızla aşılanması için anlamlı kampanyalar başlatılması önemli. Öğrencilerimizin sosyal medya üzerinden arkadaşlarını aşıya davet etmeleri biz akademisyenler olarak bizleri çok mutlu etti . Ülkemizin aşılama sürecinde yürüttüğü çalışmalara yeni bir renk getirdi. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum yeni eğitim ve öğretim döneminde tüm personelimiz aşı yaptırmış bir şekilde sağlıklı olarak çalışma hayatına ve öğrencilerine kavuşacak.” Bu konuda hassasiyet gösteren tüm birimlerimize ve yöneticilerine teşekkür ediyorum, dedi

NİHAT ASLAN-İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir