istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Biz Bize Ocakbaşı Restaurant’ta anlamlı gece

Biz Bize Ocakbaşı Restaurant’ta anlamlı gece

Büyükçekmece Biz Bize Ocakbaşı Restaurant’ta Otizmli küçük bir kız için düzenlenen geceye birbirinden ünlü sanatçılar, cemiyet dünyasının tanınmış isimleri ve iş insanları destek verdiler.

Gecenin mimarları Biz Bize Ocakbaşı Restaurant’ın işletmecileri Recep Kaya ve Mehmet Kaya yaptıkları açıklamada “Bizler duyarlı bir vatandaş olarak elimizden gelen desteği vermeye çalıştık ve vermeye de devam edeceğiz. Bu geceye katılan sanatçı dostlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz. İlerleyen günlerde yine duyarlı iş insanları olarak bu tip organizasyonlara destek vereceğiz. Ayrıca böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için büyük bir onur duyuyoruz” dediler.

Düzenlenen geceye yoğun ilgi gösterilmesinden dolayı Biz Bize Restaurant adeta tıklık tıklım dolarken Murat Kurşun, Nisan Nicole Rona, Bilgen, Selçuk Bahtiyar, Vahdet Güney, Gökhan Yağmur. Orhan Aykuti, İnanç Karaduman, Yusuf Dede, Hakan Eser, Seda Çakmak, Yağmur Aydan, Enis, Gökhan Pekçalışır, Emre Armağan, Taha, Tansu, Özlem Çekem gibi isimler katılarak sahne alarak destek verdiler.

Gece öncesinde küçük Ecem’e destek olmak için gelen sanatçılar yaptıkları ortak açıklamada “Bu tip etkinliklerde sahne almaya ve destek olmaya devam edeceklerini” açıkladılar.

GECEDEN KARELER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir