istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Başkentte ünlü isimlerin katılımıyla iki büyük açılış

Başkentte ünlü isimlerin katılımıyla iki büyük açılış

Gürgençler, geçtiğimiz gün Ankara’da art arda yeni Apple Premium Partner mağazalarının açılışını ünlü isimlerin katılımıyla ve muhteşem etkinliklerle gerçekleştirdi.

Türkiye’nin en yaygın Apple Yetkili Satıcısı ve Servis Sağlayıcısı olan Gürgençler, Ankara’da Next Level AVM ve Panora AVM’de iki yeni mağaza açtı. Özge Ulusoy ve Serhat Kaynarpınar’ın sunuculuğunda, TG Entertainment organizasyonuyla gerçekleşen açılışın ilk gününde İbrahim Büyükak, ikinci gününde ise Zafer Algöz ve Can Yılmaz açılış kurdelelerini Gürgençler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gürgenç’le birlikte keserek renkli bir açılış gerçekleştirdiler. Açılışa özel kampanyaların olduğu iki günde de Ankaralılar saatler öncesinden avm’lerde uzun kuyruklar oluşturdu.

Yeni Stand Up Gösterimini İlk Kez Ankara’da Sergiledi

Açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İbrahim Büyükak, kendisinin yazıp yönettiği ve aralık ayında vizyona girecek olan yeni sinema filmi ‘Mutluyuz’un ilk fragmanının yayınlandığını ve filmin yayınlanmasına gün saydıklarını dile getirdi.

Büyükak, mağaza açılışının ilk gününde yeni stand up gösterisi yapacağını ve ilk kez Gürgençler açılış özel sahnesinde bu gösterisini sergilediğini belirterek, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Açılışın ikinci akşamında ise Zafer Algöz ve Can Yılmaz ‘Burda Olan Burda Kalır’ gösterisiyle Ankaralılara keyif dolu anlar yaşattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir