istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

BAŞKAN ŞAHİN, GAPTARIM FUARINDA GAZİANTEP ZİRAAT ODALARI STANDINDA ZİRAAT ODA BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ŞAHİN, GAPTARIM FUARINDA GAZİANTEP ZİRAAT ODALARI STANDINDA ZİRAAT ODA BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

13. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı’nın (GAPTARIM) Fuarında Gaziantep Ziraat Odaları standına yoğun ilgi.

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkâmil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Nizip Ziraat Odası Başkanı Sıddık Durmaz, Araban Ziraat Odası Başkanı Hasan Altun, Oğuzeli Ziraat Odası Başkanı Mustafa Uğur ve Karkamış Ziraat Odası Başkanı İdris Bozkurt GAPTARIM Fuarında. TBB Başkanı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Kurucu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Genel Müdürü Kerim Üstün, Gaziantep Milletvekili AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yrd. Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Karayılan ,Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Unverdi ve AKORT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Akkaya ile GAPTARIM Fuarında bir araya geldiler.

 

TBB Başkanı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Kurucu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkâmil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Nizip Ziraat Odası Başkanı Sıddık Durmaz, Araban Ziraat Odası Başkanı Hasan Altun, Oğuzeli Ziraat Odası Başkanı Mustafa Uğur ve Karkamış Ziraat Odası Başkanı İdris Bozkurt `u Gaziantep Ziraat Odaları standında ziyaret ederek. Ziraat Oda Başkanları ile İstişare etti.

Başkan Şahin, İlçe Ziraat Oda Başkanlarının yapmış olduğu üstün başarıdan dolayı tebrik etti.

Ziraat oda Başkanları ise Başkan Şahin` in Gaziantep ve İlçe Ziraat Oda Başkanlarına vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaret sonrasında hatıra fotoğrafı çektiler.

 

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA –ÖZEL HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir