istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

BAŞKAN ÖZYAVUZ’UN GİRİŞİMLERİYLE 60 MAHALLEYİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN YOL ASFALTLA BULUŞUYOR

BAŞKAN ÖZYAVUZ’UN GİRİŞİMLERİYLE 60 MAHALLEYİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN YOL ASFALTLA BULUŞUYOR

BAŞKAN ÖZYAVUZ’UN GİRİŞİMLERİYLE 60 MAHALLEYİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN YOL ASFALTLA BULUŞUYOR

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un girişimleri sonucu Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle birlikte 60 mahalleyi birbirine bağlayan Meydankapı yolunda asfalt serim işlemi öncesi sıfırlama çalışmalarına başlandı. Kısa sürede çalışmaları tamamlayıp yolu Harranlı hemşerilerinin hizmetine sunacaklarını belirten Başkan Özyavuz, kronik sorunlar karşısında çözüm ürettiklerine dikkat çekti.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un girişimleri sonucu Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle müşterek olarak 60 mahalleyi birbirine bağlayan Meydankapı yolunda asfalt serim işlemi öncesi sıfırlama çalışmalarına başlandı. Harran Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin durmaksızın çalışma yürüttüğü yolda asfalt serim işlemi öncesi sıfırlama çalışmalarına planlandığı şekilde devam ediliyor.

Merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın Harranlı hemşerilerine hizmet ulaştırma gayesinde olduklarına değinen Başkan Özyavuz, “60 mahallemizi birbirine bağlayan Harran- Meydankapı yolumuzda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bugün itibariyle sıfırlama ve asfaltlama çalışmalarımıza başladık. Cenab-ı Allah’ın izniyle en kısa süre içerisinde bu noktadaki asfalt faaliyetimizi de bitirmeyi planlıyoruz.” açıklamasında bulunurken ekip, ekipman ve iş makinalarının yoğun bir şekilde çalışma yürüttüğü alandaki faaliyetler vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Meydankapı yolunda başlatılan sıfırlama çalışmalarının nihayete ermesiyle birlikte asfalt serim çalışmalarına başlanacağı ve asfalt serim çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte söz konusu yolu kullanan vatandaşların yaşadığı yol sorunun çözüm bulacağını ifade eden Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada, “Araç sirkülasyonun oldukça yoğun olduğu Meydankapı yolumuzda iki araç dahi yan yana geçerken tehlike arz edecek durumlar yaşanıyordu. Hem Harran Belediyemiz hem de Büyükşehir Belediyemizin ortak çalışması sonucu önce yol genişletme çalışmalarımız tamamlandı. Şimdi ise asfalt serim çalışmaları öncesinde sıfırlama çalışmamızı kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz. Ekiplerimizin özverili çalışmaları sonucu yıllardır hemşerilerimizin böylesi önemli bir yolda yaşadığı sorunları nihayete erdiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

MURAT ÖZYAVUZ -HARRAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir