istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

BAŞKAN BEYAZGÜL KRİZ MASASINDA KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINI YÖNETTİ

BAŞKAN BEYAZGÜL KRİZ MASASINDA KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINI YÖNETTİ

BAŞKAN BEYAZGÜL KRİZ MASASINDA KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINI YÖNETTİ

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 120 araç ve 220 personelle kar mesaisini sürdürüyor. Kent genelinde yaşanan yoğun kar yağışına karşı önlem alan ekipler kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kriz masasında sahadaki karla mücadele çalışmalarını yönetti.

Güne kar yağışı ile birlikte uyanan Şanlıurfalıların ulaşımda sorun yaşamaması adına tüm önlemleri alan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi günün ilk ışıklarıyla birlikte ana arterlerde kar küreme çalışması başlattı.

2 günlük aranın ardından sabah saatlerinde etkili olan kar yağışı Şanlıurfa’yı beyaza bürüdü. Kar yağışı ile birlikte soğuk hava dalgasına karşı kardan temizlenen alanlarda ekipler tarafından tuzlama çalışması yapıldı.

Kent genelinde etkisini gösteren kar yağışıyla birlikte tüm personelleriyle sahada kar mücadelesi veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 13 ilçe Belediyesi ile koordineli bir şekilde hareket ediyor.

Vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına yoğunluk veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire başkanlığı, Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ile ŞUSKİ ekipleri karla mücadelesini sürdürüyor.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR KARLA MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR

Şanlıurfa’yı etkisi altına alan ve 2 gün sürmesi beklenen kar yağışı ile birlikte teyakkuza geçen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent genelinde karla mücadele çalışmasını sürdürüyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kar yağışının başladığı ilk saatlerden itibaren Büyükşehir Belediyesi bünyesinde oluşturulan kriz masasına gitti.

BAŞKAN BEYAZGÜL, 13 İLÇE BELEDİYE BAŞKANINDAN BİLGİ ALDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir tarafından oluşturulan kriz masasında yapılan çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi aldı. 13 ilçe belediyesi ile birlikte koordineli bir şekilde çalışma yürüten Başkan Beyazgül, yoğun kar yağışının yaşandığı ilçe belediye başkanlarını telefonla arayarak ilçelerinde herhangi bir olumsuzluğunun olup olmadığını sordu. İlçe belediye başkanları ile telefonda görüşen Başkan Beyazgül, acil durumlarda bütün belediyelere ekipman olarak destek vereceklerini belirtti.

BÜYÜKŞEHİRDE TÜM PERSONELLER SAHADA

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire başkanlığı, Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ile ŞUSKİ ekipleri kar mesaisini sürdürüyor. Kar yağışı ile birlikte sahada yer alan ekipler, kırsal alanları kardan temizleyerek yolları yeniden ulaşıma açtı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 120 araç ve 220 personelle kent merkezi ve kırsal alanlarda kar temizleme ve tuzlama çalışmasını sürdürüyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir